Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez visszataszító? Lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez visszataszító? Lehetek fontos valaki számára így?

Figyelt kérdés

Nem önsajnáltatásból írom ezeket, de persze le leszek hordva mindennek. A helyzet, hogy nem érzem, hogy egy picikét is számítottam volna emberileg ezen a világon. A családom iránt nem érzek semmi kötődést, próbáltam közeledni hozzájuk, nem engedték. Iskolában mindig kirekesztett voltam, így máshol nem is ismerhettem meg embereket. Soha nem volt barátom, barátnőm, vagy valaki, aki őszintén mellettem állt lelkileg. Tanulásban nem vagyok kiemelkedő, nincs hobbi, amit szívesen csinálnék, vagy még nem találtam meg. Elég unalmas ember vagyok, ha nincs miről, én nem tudok csak úgy beszélgetni. Ha valakivel beszélek próbálok kedves, megértő és segítőkész lenni, mindig. Nehezen vagyok emberek közt, félek megismerni új embereket, rengeteg dolog van, amire képtelen vagyok, ezt nem érti meg senki. Külsőre elég ronda vagyok. Kicsit kövér, az öltözködésem nem olyan, amilyennek elvárják. Próbálok nyitott lenni mindenkivel, ha lehetőség adódik ismerkedni, de mindig eltávolodtak tőlem az emberek.


Ennyire visszataszító az amiket leírtam magamról? Melyik a legjobban? Esetleg valaki leírja, min tudnék változtatni? Hogyan lehetek fontos valaki számára, akármilyen módon?


17/f



2014. márc. 20. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

17 vagy... A nagy menőkön kívül mindenki így érzi magát..

Kinövöd...

Hidd el van akinek most is fontos vagy

2014. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En is gyanilyen vagyok csak lanyba
2014. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen ember. Családommal nem beszélgetek, barátaim nincsenek. Tényleg, nincs ilyen ember. Ezért tettem fel a kérdést.
2014. márc. 20. 21:18
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert 17 vagy és ezt hiszed..

Ennyi idősen még en is így voltam a családomal..pszichológushoz is jártam (titokban a suliban)


Aztán felnősz, és rájössz hogy hogy kell a szülőkkel kommunikálni ...stb

És meglátod,mhogy azok a dolgok amiket éreztél tiniként mennyire valőtlanok voltak..

Most nem hiszed el..deaznidő engem fog hazolni

2014. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igazolni
2014. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én küldtem a/egy privit!:) Ránéztem az első válaszra, és eszembe jutott ez egy dalból:) "Remember only God can judge ya

Forget the haters 'cause somebody loves ya"

Dehát h melyik dal:D:D:D

2014. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad!
2014. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Látom, itt sem vesztek komolyan.
2014. márc. 20. 21:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Jájmá:)

"Lehetek fontos valaki számára így?"

Igen,lehetsz,na!!:)

2014. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És hogyan? Mit kellene tennem ezért?
2014. márc. 20. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!