Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszataszító az, ha párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító az, ha párkapcsolatban egy férfi halvérű, nem lehet felidegesíteni és az oktalan veszekedéseket is kerüli?

Figyelt kérdés

Szóval például ha hisztizik a nő, akkor nyugtatgatja, csitítja őt, és nem áll le a nővel ordibálni, üvöltözni, csapkodni.


Vagy ha veszekedésre kerül sor, akkor kézen fogja az ideges nőt, leülnek és megkéri őt, hogy beszéljék meg kulturáltan.


Tehát rólam van szó, és sajnos elég rosszak a tapasztalataim. Az eddigi kapcsolataimban valamennyien hisztisebb, öntörvényű, makacs típusú barátnőim voltak, de alaposan sikerült megismernem őket a hónapok/évek során, amíg együtt voltunk.


Ha egy nő tombolni akar, akkor a partnerétől is elvárja, hogy a veszekedésben aktívan részt vegyen, különben ha a férfi nem így tesz, akkor az már egy jelzésértékű elégtelen osztályzatot jelent a kapcsolatuk ellenőrzőkönyvében.


Szerintetek mi az ideális? Higgadtan megbeszélni a problémákat a nővel, vagy "beszállni" és vele együtt őrjöngeni vadállat módra?


2014. márc. 5. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem veled van a probléma. Én sosem volnék képes állat módjára ordibálni. Gyűlölöm a veszekedést. És nem bírnám elviselni ha más ordibálna velem.

A nyugodt beszélgetésre szavaznék...


22/L

2014. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Férjem is ilyen, és kifejezetten szeretem, hogy ilyen értelmesen reagál, ha elgurult a gyógyszerem :)

Ritkán van amúgy ilyen, pont azért, mert jó hatással van rám.

2014. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Inkabb az altalad vazolt nok a remesek. Az en ferjem isolyan, mint te, hala Istennek. Mi nem szoktunk veszekedni.
2014. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Én is ilyen vagyok. De ez nem halvérűség, hanem kerülöd a konfrontációkat. Gondolom mérleg vagy. Mindenkinek más és más a "vérmérséklete" ilyen téren, de ha valakit ez idegesít akkor minek állt össze veled.

Asszonynak is elgurul sokszor a gyógyszer és az utcán hangosan odaszúr valamit, ami iszonyat megalázó. Olyankor mindig büntetem valamivel aztán persze elszégyeli magát. Nincs ebben semmi. Ha otthon vagy beszállhatsz örjöngeni egy mondtat erejéig, aztán röhögd el magad rajta. Ha nem tesz ő is így akkor meg hagyd ott had főjjön magában. Utcán meg ne kiabálj, az nem a magyar emberre jellemző.

2014. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Az általad leírtak szerintem teljesen rendben vannak. Én is így szeretem megoldani a problémákat. Azonban, felhívnám pár dologra a figyelmed.


Amit te hisztinek minősítesz nem biztos hogy az, arra pedig mérget vehetsz, hogy a nő nem tekinti annak. (nekem exem csinálta hogy bármi bajom volt, akár betegség akár más ami nem rajtam múlt azt hisztinek nevezte - és akkor neki nem kellett vele foglalkozni - ). Vannak dolgok amik a másiknak fontosak lehetnek mégha nem is érted meg hogy miért azért az ilyesmit illeik tiszteletben tartani.


Másik, hogy mivel nem vált ki belőled a csaj indulatokat azt hiheti neked nem is fontos az egész (ő, vagy a kapcsolat) ilyenkor meg pláne hogy jobban belelovalja magát.


Van amikor az kell, hogy békén hagyd a másikat. Elsimerem nehéz kitalálni mikor jó ha odamész és megöleled, meg mikor kell hagyni egyedül lenni, (bár ez mindkét nemnél előfordul).


Az meg hogy a nő "tombolni akar" már ne is haragudj, szerinted élvezetből csinálják? Kicsit eltúlzod, "örjöngeni vadállat módjára", max ha a pasi tojik bele mindenbe akkor tudnám elképzelni hogy ilyen mértékű figyelemfelhívásra van szükség ahhoz hogy méltóztasson reagálni. Ott viszont alapvető gondok vannak a kapcsolatba ha ilyenekre van szükség.


Nem tudom, a többi nő hogy van vele én mindíg higgadtan normálisan próbáltam megbeszélni ha probléma van, és szerintem sokan mások is ezt szeretnék, ugyanakkor sokszor futottam bele abba hogy a pasi szerint nincs is semmi baj, addig tagadja a bajt amíg lehet, lustaságból vagy gyávaságból, ha meg tenni kell valamit akkor meg lehet szidni a másikat hogy ő hisztizte ki...

2014. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Számomra nagyon is!! A "halvérű" nálam azt jelenti, hogy hiába jelzem normális hangvételben a problémámat, akár többször is, a füle botját em mozdítja és "hisztinek" degradálja le. Nem szeretem a konfliktuskerülő embereket, akik mindent a szőnyeg alá söpörnek, csak nehogy beszélni, sőt TENNI kéne valamit a dolog érdekében. Egy idő elteltével .ár nem az aktuális gond miatt örjöngök, hanem a másik fél által tanusított érdektelenség miatt. Én csak azokkal nem veszekszem, akik nem érdekelnek. Ha a partnerem vitázni sem hajlandó velem, állandóan csak kihúzza magát a véleménynyilvánítás alól, nehogy vita legyen, akkor töketlen és gyáva, az olyat meg nem szeretem.
2014. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!