Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddigi párkapcsolataitok során milyen szövegekkel tudtátok kivágni magatokat egy-egy szorult helyzetből?

Figyelt kérdés
Pl. velem előfordul,hogy bizony nem figyelek mindig arra amit a barátnőm mesél és van,hogy ezt zokon veszi és egyszer már majdnem kitört a világháború, mert fogalmam sem volt,hogy mit mondott ő meg visszaakarta hallani és gyorsan pörgettem a gondolataim majd eszembe jutott egy szó a történetből, ebből kiindulva sejtettem,hogy mivel kapcsolatban beszélt és próbáltam egy általános választ adni ami mindenre jó, majd végül elégedettet bólintott,hogy "szerencséd" de a mai napig nem tudom mit mondott akkor.
2014. szept. 27. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi ilyen hülyeségen nem szoktunk veszekedni.

Egyszerűen közlöm, hogy bocsi, de nem figyeltem, nem értettem, nem hallottam, amit mondtál. És akkor elmondja megint.

És én sem sértődök meg ilyen miatt.

Persze ha nem lenne jó a kapcsolatunk, vagy nem érezném, hogy szeret, akkor biztosan idegesítene. De mivel minden rendben van, ezért nem zavar, előfordul az ilyen, hogy valaki épp nem figyel.

2014. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam,hogy nem kéne leírást adnom, mert lesz egy idióta aki nem a kérdésre válaszolva megmondja a tutit.
2014. szept. 27. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha neked az őszinteség idiótaság. Pedig ez minden jó kapcsolat alapja.
2014. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!