Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan törődhetnék bele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törődhetnék bele hogy ha nekem már sose lesz párom? L

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Na és miért nem?
2014. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség!
2014. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nehezen
2014. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem kell beletörődni, hanem össze kell szedned magad. Ha a külsőddel van gond, akkor változtass: menj el, edzeni, diétázz, vágass/festess olyan hajat, ami jól áll, öltözködj előnyösen stb...

Ha a személyiségeddel, akkor arra gyúrj rá. Olvass sok önismereti/pszichológiai könyvet, járj el szórakozni, barátkozz stb..


Nincs olyan, hogy valamin nem lehet változtatni. Kivéve, ha 1 heted van hátra az életből, de akkor szerintem nem ide irogatnál és nem ilyeneket...

2014. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Átlagos kinézetű vagyok, nem vagyok kövér, se ronda. Ápolom magamat, nem vagyok igénytelen. De a férfiak még is otthagynak a csendességem miatt szerintem.
2014. szept. 27. 13:46
 6/18 anonim ***** válasza:

Egy idő után már megszokod,illetve belül mikor nagyon tönkremész és eleged van az egészből,na akkor egy picit könnyebb a dolog. Így lehet nagyjából beletörődni,én is ezen az úton járok,szépen lassan adagolom be magamnak és a környezetemnek ezt,amit persze nem hisznek el,de majd meglátják...

Nekem még nem is volt párom,és nem is lesz valószínűleg,pedig régen sok éven keresztül mindent megpróbáltam tenni érte,ami tőlem telt.Mindig valami közbeszólt.

23/F

2014. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2014. szept. 27. 13:51
 8/18 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Én is gátlásos és csendes voltam gimiben. Az volt a szerencsém, hogy e-mellé egy olyan külsőt kaptam, ami miatt a férfiak mégis érdeklődtek és kitartóak voltak addig, amíg meg nem nyíltam.


Az egyetemen a bulik és az alkohol hatására változott meg a személyiségem. Mármint ezen a téren. Mostmár nem vagyok gátlásos, sokkal nyíltabb vagyok, akárkivel el tudok beszélgetni, persze a régi énemből is maradt, de az már egyáltalán nem gond...


Tehát amit tudok javasolni. Valahogy a külsőddel hívd fel magadra a figyelmet (nem szőke műhajra, kitömött mellre és mindent megmutató ruhákra gondolok, hanem egy szép sminkre, egy tapadós farmerre vagy arra, hogy járj el edzeni, legyen szép, definiáltan izmos tested)


Jobbat nem tudok.

2014. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A másik az, hogy járj el bulizni a barátnőkkel, igyál egy kicsit és akkor nem lesz gond a gátlásokkal, simán el tudsz beszélgetni férfiakkal.
2014. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim.
2014. szept. 27. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!