Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem?

Figyelt kérdés

A nyár elején megismertem egy lányt, ő 15, én 18 éves vagyok.

Eleinte csak barátság volt. Sokat hülyültünk, többször fél óránál is tovább telefonáltunk.

Aztán egyszer csak elkezdtem többet érezni mint barátság. Elmentem szórakozni, kicsit ittam, és elmondtam neki hogy szeretem.

Erre csak annyit írt hogy másnap megbeszéljük.

Másnap ő is elmondta hogy szeret, bár csak fb-n.

Amikor találkoztunk, egyből smárolással indítottunk. Akkor többször is kérdezte hogy biztos nem e csak hülyítem, de mindig csak annyit mondtam hogy teljesen komolyan gondoltam mindent.

Viszont ahogy kimondtuk hogy járunk, szinte egyáltalán nem keres, csak akkor beszélünk ha én hívom, vagy ha én írok rá fb-n. Kérdeztem több embert miért lehet ez, azt mondták ő nem szokta kimutatni az érzéseit.

Én pedig nagyon úgy érzem, csak játék voltam (vagyok) neki, nem is szeret igazán.

El akartam hozzá menni most a hétvégén, de azt mondja, rosszul van és nem is mehet ki.

De nekem mégis az az érzésem hogy csak kitalálta ezt a rosszullét dolgot.

Úgy gondolom ha valaki szeret valakit, akkor legalább néha megkérdezi hogy mi van velem, esetleg küld egy-két sms-t, de lehet tévedek, és én akarok túl sokat. Amikor ezt az egészet neki is elmondtam, akkor azt írta, hogy ő csak fél hogy megcsalom, nem akarja még beleélni magát...

Lényegében a kérdés az az, hogy szerintetek komolyan szeret, vagy nem?

És előre is köszönöm annak aki foglalkozik ezzel a kérdéssel :) 18/f


2014. szept. 27. 14:44
 1/4 anonim válasza:
16 vagyok lany. Dobd a csajt, csak hulyit.:/ :)
2014. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, ha találkozok vele, szerintem dobom.
2014. szept. 27. 15:13
 3/4 Bajusz20 ***** válasza:
Ugyan ez történt velem, amig nem jártunk jo volt minden de utána mindig nekem kelet keresnem öt, nem volt képes még 1 smst se küldeni,két hét után szakitotunk mert ez nem volt igy jo. Szerintem te is fejezd be vele minél elöbb.
2014. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha találkozok vele megmondom neki a magamét.
2014. szept. 28. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!