Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, de ő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de ő csak játszik velem? 16l

Figyelt kérdés
Rendesen megismertük egymást, aztán elhívott találkozni, csodálatos nap volt. Éreztem hogy tetszek neki, megcsókolni is meg akart, de első randin nem szerettem volna. Később azt mondta kezd belémszeretni. Úgyan úgy éreztem. Egy másik talalkozónál többen voltunk, születésnapot tartott egyik barátunk, mind ketten meg voltunk hívva. Köszönt de ennyi, nem foglalkozott velem semmit. Egyik közös barátunknak azt mondta nem tudja mit akar. Otthon írtam neki, hogy döntse el mit akar igazából, kért egy napot majd másnap azt írta maradjunk barátok és meglátjuk mi lesz. Azóta is beszélgetünk de össze vagyok zavarodva. Csak játszott velem? Tanácsokat szerétnék
2014. aug. 20. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Rájött hogy nem lehet téged 2 nap után megdugni és lépett. Ennyi. 17/f
2014. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Facera írd ki : Bonyolult kapcsolat!

Játszik veled, már gondolatba 2× megvoltál neki.. minek az ilyen pasi. !? F

2014. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt kihagytam, hogy ő egyáltalan nem az a csajozós menőgyerek. Még nem volt barátnője és semmi ilyen. Nem tudom elképzelni hogy csak azt akart volna.
2014. aug. 20. 19:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Leírod privátban az egész sztorit? Akkor talán könnyebb lesz megérteni ki szúrt el és mit. 1-es voltam. :)
2014. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Allenka válasza:
A leírtak alapján lehetségesnek tartom azt, hogy fél a kapcsolattól, fél el kötelezni magát, nem tudja milyen is ez abból kifolyólag hogy meg nem volt ilyenben része.
2014. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld mindenkinek. :)
2014. aug. 20. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Na megoldódott a problematika? :D
2014. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettetek, azt hiszem már tudom mit fogok csinálni. :)
2014. aug. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!