Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex téren van egy kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex téren van egy kérdésem és legfőként lányok/nők véleményére vagyok kíváncsi de mindenkit meghallgatok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondta h volt már sokkal nagyobbal ( rá kérdeztem és sosem hazudik semmiben imádom érte csak ez most érdekelne h igaz ) de azt mondja hogy " igen voltam nagyobbal de a tied sokkal jobb. Én: miért? Ő: Mert sokkal kényelmesebb és jobb. igaz lehet ez ? vagy csak nem akar megbántani ? lányok ti hogy vagytok ezzel a dologgal ?

2014. szept. 27. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a méret a lényeg. Nyilván ha sokkal kisebb akkor az elég nehezen jó, de inkább a forma a fontos. Ha valami nagy és rossz helyen nyom akkor az sosem lesz olyan jó mint a kisebb ami jó helyen.

Szóval megvan az esélye, hogy te vagy a nyerő.

Ha meg jó a kapcsolatotok, jó a szex is és ezt mondja akkor nincs miért aggódnod. (szerintem)

2014. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igaz lehet.

Ismerősöm is volt úgy,hogy előző pasijáé nagy volt, így neki nem volt jó. Akivel utána volt annak kisebb és pont passzoltak :)

2014. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igazából a szex nagyon jó szóval volt olyan h ő majdnem el ájult és azt mondta utána h ő eddig csak azt hitte hogy tudja mi az orgazmus meg nazt mondja rá h am nagy csak nem tudom kicsit ( férfi dolog lehet nem tudom ) zavar h volt nagyobbal érted ?
2014. szept. 27. 17:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Amíg jól használod, az átlagos méret de akár még egy 12 centis is tökéletesen megfelel.
2014. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor jó köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. szept. 27. 17:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Én voltam már 20-23 cm-es is, de köze nem volt olyna jó, mint a mostani barátommal, akinek "csak" 15 cm. Nagyon fontos az is, hogy hogyan használod. A jó szex nem csak méret függvénye. Hacsak nem 10 cm vagy annál kisebb :D
2014. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18 cm és 19 ha nagyon áll de köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 27. 17:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Van egy ideális méret, ami a lehető legjobb az embernek. Ha annál sokkal nagyobb vagy sokkal kisebb, az nem jó. Csak ritkább az, amikor sokkal nagyobb, ezért él az a köztudatban, hogy minél nagyobb, annál jobb.

Egyszer volt dolgom olyan pasival, akinek kb. 25 centis farka volt. Már amikor elővette, szó szerint ijesztő látvány volt. Amikor berakta, az pedig egyszerűen fájt, pedig már rég nem voltam szűzlány. Nem is bírtuk befejezni. És állítása szerint nem velem történt először ilyen.

Szóval nyugodtan hidd el, amit a barátnőd mond :)

2014. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anunimus válasza:

1 ne zavarjon.ez olyan mint ha őt zavarnâ ,jogy te màr voltàl együtt nagyobb mellű lànyal.

2.méreted nem olyan kicsi mint ajogy azt gondolod

3.Nem véletlen van az a mondàs ,hogy rgy nö és egy férfi passzoljon egymàshoz na hàt ez nem csak külsőleg és lelkileg hanem szexuàlisan is.ugy làtsuik ti passzoltok nincs ezzel semmi gond !!örülj neki

2014. szept. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem kb 12 cm akivel együtt voltam meg leszek mindenki nagyobbal volt már nagyobbal akkor engem szted zavarjon? jó persze h zavar de neked legalább átlagos méretű vagy kicsivel nagyobb örülj neki a 18-19 cm a legtöbb lánynak több mint elég legalábbis szerintem!!!
2014. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!