Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal korban még mások véleményére adnak?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal.

Sajnos egyre jobban azt érzem, hogy őt a "közvélemény" nagyonis befolyásolja.

Azt vettem észre, hogy ha engem dicsérnek a többiek, a barátom is szépnek lát, ha viszont nem dicsérnek, akkor már kevésbé.

Pl. van egy csaj az iskolában, aki rút kiskacsából lett egy csodaszép lány, viszont elég könnyűvérű. Mivel az összes fiú körében népszerű, így a barátomnak is megtetszett.

Engem(mivel nem voltam népszerű a többi fiú körében), sokáig hanyagolt. És ezt olyan igazságtalanságnak érzem. Minél kapósabb vagyok, a barátom annál jobban odavan értem. Nálam ez sose számított. Én mindigis odafigyeltem rá, ugyanúgy szerettem, pedig a többiek egy csomó rosszat mondtak róla.

Nekem kezd ebből elegem lenni. Azért, mert nem vagyok népszerű, nem érzem magam csúnyának....ugyanakkor az iskolánkban az számít szépnek, aki népszerű. Egy csomó csaj van, aki többek szerint csúnya(tudom, hogy a szépség relatív), de kivel népszerűek, ezért megkapnak kb. mindent.

EZ ugye egyetemre elmúlik? VAgy csak rosszabb lesz?


2014. júl. 27. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
1: a sulitok szar. 2: Miért vagy vele ha neki megtetszett egy másik csaj téged meg elhanyagolt? Nem értelek
2014. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!