Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, egyetértetek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egyetértetek ezzel a cikkel? (De nők véleményére is kíváncsi vagyok)

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 2. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Siman igaz lehet , minden no szereti ha nonek nezik es a ferfiak egy resze igazan tudja,mivel lehet levenni a labarol a szebbik nemet .
2014. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem értek vele egyet,ne az ösztöneink vezéreljenek már minket,hanem az ész,azért vagyunk emberek,hogy gondolkodjunk...
2014. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"A leggyakoribb, hogy az emberek nem vallanak be ilyesmit egymásnak. Ha a lelkiismeretünkkel el tudunk számolni, ezzel sincsen gond. A titokzatosság még izgalmasabbá teszi a helyzetet." Azta r*hadt... na itt hanyatt vágtam magam.
2014. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet benne igazság, de nem szimpatikus, hogy ennyire könnyen veszi, mitha ez csak valami kis ártatlan hobbi lenne, azt hogy ezzel mekkora fájdalmat okoz a párjának vagy mondjuk életre szóló sebeket, afölött kegyesen átsiklik.

Egyébként szerintem ez nem indok a megcsalásra, ha a pasi kalandozni akar kalandozzon de nélkülem. Úgy vágnám ki mint macskát sz@rni ha megcsalna csak mert változatosságot akart de közbe engem szeret, jó vicc...

2014. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki szerelmes, akkor nem fog félre lépni.

Ha már nem szerelmes, de a szerelem átalakult kötődéssé, lelki társ feelin-é, és van egy erős szeretet, akkor igen kevés esély van a vadászösztön kialakulására. Valaminek rosszul kell működnie ahhoz, hogy ez kialakuljon. Szerintem.

2014. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!