Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
Féltékenyek lennétek abban az esetben, ha a párotok saját legénybúcsúján sztriptíz táncosnő(k) lenne(lennének)? Mégis csak szexik, jól rázzák magukat + vetkőznek.

2014. szept. 27. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Elő fordul, hogy farokra is kerülnek, de erről te úgysem fogsz tudni. Ne túráztasd magad rajta.
2014. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Nem. Feltételezem, az én lánybúcsúmon meg Chippendale fiúk lennének...


Már sajnálom, hogy az én életemből ez kimaradt. :D

2014. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát, szerintem az egész rendszer ósdi, főleg a búcsúk.

Azt meg főleg hülyeségnek tartom, hogy visznek a csajnak/pasinak egy vetkőzős, valószínűleg a párjánál szebb illetőt, és ott riszálja magát, és a többi ember is azt nézi.

Ahogy akár filmben is látom, nem tudom eldönteni, hogy ez most a házasodóról szól, vagy a haverjairól.

Akárhogy is, aki akkor megcsalja a párját, később is meg fogja, csak más körülmények közt.

Szóval szerintem ez emberfüggő és bizalmat igényel.

2014. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem! Ez a legénybúcsú szerintem arról szól, hogy szórakozzon egyet.. persze bizonyos határokon belül. Csak a hangulat miatt vannak, de téged szeret és téged akar, ha már megkérte a kezed ;)
2014. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagy bizalompróba az biztos. Már csak azért is mert a sok pia után ha odakerül egy persze sokkal szexibb nő, aki úgy riszál, ahogy én nem tudok, és persze bármit bevállal ha megfizetik. + újdonság. Na és ott van, ha megcsal és csak a barátok lelkiismeretén múlik elmondják e az esküvő előtt.
2014. szept. 27. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem lennék féltékeny.
2014. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az egész legény/leánybúcsús dolgot baromságnak tartom. Ha valaha megházasodok akkor én nem akarok legénybúcsút és nagyon NEM örülnék neki ha a menyasszonyomén egy hímk#rva vetkőzne.
2014. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igazat adok neked, én is így látom. A barátok szeretik erőltetni a dolgot, mivel ők szervezik.
2014. szept. 28. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!