Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem lennétek ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem lennétek ilyen helyzetben féltékenyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm állandóan lejár a barátnőjéhez. A barátnőjéről tudni kell hogy nagy *. A netről szed össze pasikat akik lemennek nála. A barátnőm "arra hivatkozva hogy kikéri a véleményét a barátnője, ott van náluk, és ilyen 2-3 órákat beszélgetnek édeshármasban.

Amit megfigyeltem, ilyenkor a barátnőm ki van állandóan festve mint valami... de durván ki van kenve. Nekem sosem festi ki igy magát. Kérdem tőle minek, erre a válasza, hogy ne lássa azt a ronda fejét a fiu. De mondom mit érdekel téged, meg egyáltalán minek vagy te ott harmadiknak mikor állítólag a barátnődhöz jár le, ráadásul miért vagy ott órákat? nagyon zavar. Ti hogy lennétek ezzel?

Most is mentem le nála, ki volt festve de nagyon, erre mondom biztos nekem csinálta, mivel pár napja megjegyeztem hogy igazán kifesthetné magát nekem ugy mint az egyik képén van, és azt hittem hogy nekem csinálta. De kiderült hogy megint valami pasi jött le a barátnőjéhez, és ez alkalomból festette ki így magát. Nem az első eset. Minden héten más pasi jár ahoz a barátnőjéhez. De az én barátnőm ugyan minek megy olyankor le? nem értem...


2014. szept. 4. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Gruppen..
2014. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért az nem hiszem hogy van. De zavar, ahány pasi jön ahoz a nőhöz, az én barátnőm mindíg ott van. Kifestve mint valami *.
2014. szept. 4. 07:51
 3/8 anonim ***** válasza:

egyszer menj el vele ....

ki tudja milyen perverz dolgot művelnek 3asban :-)

2014. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaj de vak vagy... önbizalohiányos... és te is mondhattad volna neki amikor említette a "ronda fejét", h nem ronda, hanem számodra ő a leggyönyörűbb lény.. udvarolsz te neki egyáltalán?
2014. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezt mire érted, hogy vak vagyok?


Arra hogy én reagálom ezt tul?

2014. szept. 4. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, hanem h nem látod, h igazából törődésre vágyik, csk kicsit furan mutatja ki.. szeretné, ha több szép dolgot mondanál neki. Nem érzed, h elhanyagolod?
2014. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na azt nem érzem hogy elhanyagolnám.
2014. szept. 4. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
az én pasim se érezte... aztán amikor majdnem megcsaltam, rájött h mennyi mindenben hibázott.
2014. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!