Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen?

Figyelt kérdés

Csak neten ismerkedtem eddig.3 csaj azt mondtak,hogy szeretnek es engem akarnak.De ha alnevvel rajuk irtam mind lebukott.Legutoljara egy tarskereson leltem egy csajt,aki napi szinten ram irt:hianyzol,szeretlek stb stb Ezeket mondta.Ra irtam alnevvel mar ismerekedett volna egybol.Engem le hordott az uj pasi elott (aki szinten en voltam),kozben messengeren meg azt mondta,hogy imad es ha be probalkozik valaki nalla azt el hajtsa mert csak en vagyok neki -_-

Szoval ti nok csak hazudgalni tudtok???? jo hulyiteni a pasikat mi???? :/



2014. szept. 27. 19:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

EffyStonem96 Remelem igazad van :/

Lelketlen szornyeknek latom mar a csajokat!

2014. szept. 27. 20:01
 12/25 A kérdező kommentje:
ma 20:00 nem hittem el azert irtam ra 0_-
2014. szept. 27. 20:01
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi, én is igy látom a pasikat...
2014. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 EffyStonem96 ***** válasza:
De a netem nagyrészt nem a megbízható nők vannak. Ráadásul, ha még nem is találkoztál vele, nem szerethet, nem úgy megy ez. Csak kellett neki, hogy lássa, hogy tetszik a pasiknak. Menj ki a gép elől! :) Talán meglátod a normális nőket is, akikből sokkal több van mint hinnéd :D
2014. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Találkoztál is velük?

Vagy komolyan elhiszed vkinek, akit nem ismersz, csak neten írja, hogy szeret????

2014. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
nem mondtam,hogy en nem vagyok gaz.....De en legalabb sohasem hazudok!!!!!!!!
2014. szept. 27. 20:09
 17/25 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, de komolyan? Mert ezt a helyzetet kb. egy 14 évesnél tudom elképzelni (nem sértésből írom).


Eleve, ha netes ismerkedésnél jönne valaki azzal, hogy így meg úgy szeret, hülyének nézném, és nem foglalkoznék vele többet.

Ezekből a tapasztalatokból meg azt a következtetést levonni, hogy minden nő ilyen, nagy butaság, meg általánosítás.


Szóval nem minden nő ilyen, csak ne add fel a keresést.

2014. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem túl megbízhatóak. De az álnevezéssel te sem vagy ám különb tőlük !
2014. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Aszondja sohase hazudik, de közben meg álnevekkel írogat másra :DDD

Nem is baj, hogy nem szaporodsz.

2014. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Párt találni, olyan igazit (úgy értem, kölcsönös szeretet, tisztelet, elfogadás, hűség, stb.) nehéz. A net világában meg még nehezebb, mert borzasztó csalós. Még abban sem lehetsz néha biztos, hogy valóban nővel beszélgetsz.

Én nő vagyok, társkeresőn soha nem ismerkedtem, fórumokra viszont elég sokat jártam egy időben, ott volt alkalmam ismerkedni, többen keresték is a társaságomat és még ott is fura, néha egyenesen félelmetes alakokba futottam bele.

2014. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!