Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen?

Figyelt kérdés

Csak neten ismerkedtem eddig.3 csaj azt mondtak,hogy szeretnek es engem akarnak.De ha alnevvel rajuk irtam mind lebukott.Legutoljara egy tarskereson leltem egy csajt,aki napi szinten ram irt:hianyzol,szeretlek stb stb Ezeket mondta.Ra irtam alnevvel mar ismerekedett volna egybol.Engem le hordott az uj pasi elott (aki szinten en voltam),kozben messengeren meg azt mondta,hogy imad es ha be probalkozik valaki nalla azt el hajtsa mert csak en vagyok neki -_-

Szoval ti nok csak hazudgalni tudtok???? jo hulyiteni a pasikat mi???? :/



2014. szept. 27. 19:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ja, az meg már eleve gyanús, ha rövidebb netes levelezés után azt írja valaki, hogy így, meg úgy szeret. Azért ilyen nincs. :)

20-as voltam

2014. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
szerintem ha csak igy tudom meg,hogy szorakoznak vagy sem,hogy rajuk irok...Akkor legyek hazug!!!!!!
2014. szept. 27. 20:59
 23/25 anonim ***** válasza:
én konkrét vagyok és őszinte, én pl nem vagyok ilyen.
2014. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
ma 20:56 koszi a valaszt!
2014. szept. 29. 22:13
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen. Egy nő se képes az őszinteségre.
2015. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!