Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk: azt elnéznétek a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: azt elnéznétek a barátnőtöknek, ha az egyik haverotokkal néha telefonon beszélgetett volna?

Figyelt kérdés

Nem volt megcsalás.


félév alatt 2x felhívtam. Egyszer a névnapján, egyszer meg csak úgy, mint jó ismerőst, kíváncsi voltam, h mi van vele.


Másokat is szoktam keresni, ha eszembe jutnak.


A barátomnak nem mondtam különösebben, mert elég féltékeny tipus. Most lehet, h kiderül. Félek, h szakít.


2014. szept. 28. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2014. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint dehogy zavarna, persze hogy elnézném :D
2014. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak azért félek, mert nem számoltam be a barátomnak.

Talán nem akartam veszekedést.


Valahogy nehezen tolerálja, ha nem tud minden lépésemről. Már szólt, ha kiderül, h nem mondtam el valamit, vége. (Pedig neki is vannak ügyletei, amiről nem szól nekem.)

2014. szept. 28. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát engem szerintem zavarna. Volt olyan barátnőm,akinek sok fiúbarátja volt,az nem zavart egyáltalán,hisz óvodától kezdve mindig osztálytársak voltak. De ha valaki olyannal beszélget csak úgy,tehát minden cél nélkül akit csak nem rég ismert meg,az zavarna. Még akkor is,ha tudom,hogy biztosan nem lenne semmi köztük.
2014. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmondom a véleményemet.

Egy kapcsolat alapja az őszinteség, és a kölcsönös bizalom, de azért ez nem azt jelenti, hogy még arról is kötelesen vagyunk beszámolni a másiknak, hogy kivel, mikor és mit beszéltünk. Alap az őszitneség, de azért egy kapcsolat nem egy börtön. Az, hogy őszinték vagyunk egymással, az nem azt jelenti, hogy minden szir-sz*rról be kell számolnunk egymásnak.

Nyilván a szándékos titkolózásnak nincs helye, meg nyilván zavarna, ha mondjuk lépten-nyomon az éppen aktuális nyomulós kiskannal cseverészne, de itt abszolút más a helyzet.


Az viszont mélyen elgondolkodtató, hogy milyen kapcsolatban élsz. Hogy még egy "boldog szülinapot"-ról is be kell számolnod (gondolom, ez csak egyik irányban feltétel, ő már jóval kevesebbről számol be neked), meg hogy egy sima haveri telefonálás után attól kell félned, hogy szakít, na, ott valami baromira nincs rendben, és akármennyire is fáj, ez távolról sem mondható rendes, működő kapcsolatnak.

2014. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!