Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok az első szexszel kapcsolatban? 18L

Figyelt kérdés

Ki szeretnèm már próbálni a szexet. Nagyon kíváncsi vagyok. Van egy srác, akinek nagyon tetszem, szeretne velem összejönni és tudom, mindent megtenne értem és nem verne át. Nekem is tetszik, de belsőre van 1-2 dolog, ami számomra benne fura... Nem akarom megváltoztatni, de akkor se tudok elfogadni benne pár dolgot. És így nem hiszem hogy szerelmes lennék belé a későbbiekben sem.


Vele kipróbálhatnám a szexet, de nem akarom kihasználni. Most akkor utasítsam el, és keressek mást, csak a szex céljából? Vagy várjak még hónapokig/évekig, míg rám nem talál a szerelem, és majd vele tegyem meg? Tudom, hogy valszeg a férjemet nem most fogom megtalálni, azért írom ezt.


A gond csak az, hogy néha alig birok uralkodni magamon, a hormonjaimmal nem tudok mit kezdeni, hajt a kíváncsiság, és minden nap a szexen kattog az agyam, félek, hogy egyszer elcsábulok, és könnyedén belemegyek a szexbe egy rossz személlyel, és aztán megbánnám...


18L


2014. szept. 28. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha az a srác odavan érted kitartóan...


Menj bele!

2014. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudom, de szerintem a szex csak szex. Nem leszel jobb általa ha lefekszel valakivel, se rosszabb. Nem rossz ember, ahogy leírtad szóval nem is hiszem hogy megbánnád, minek várakozni, tartogatni, ha a tested mást akar. Ugyanúgy lehetsz később mással is szerelemmel.
2014. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbáljátok análba elsőnek
2014. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Védekezzetek.
2014. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd ki a megfelelő időt, a megfelelő emberrel. Az elsőnek különlegesnek kell lennie... Én 21L vagyok, de még nem találkoztam olyannal, akivel át tudnám élni ezt az intim helyzetet. Csak szex és más semmire minden ujjamra jutna egy pasi, volt aki 5 koktélt felajánlott nekem egy éjszakáért, de nem vagyok ribizli, hogy az ilenekkel szóba álljak... én várnék a helyedben... ez nem azt jelenti, hogy halj meg szűzen, csak ne menj bele mindenbe a hormonok miatt...
2014. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát mondd el neki, hogy nem akarsz kapcsolatot, de szexet igen. Ha belemegy, akkor egészségetekre.
2014. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, ódivatúnak számít, amit írok. Várj a megfelelő pasira. Én is éreztem úgy, ahogy te. Sokáig nem volt pasim, de hát a hormonok tomboltak... 17 évesen lett egy pasim, aki elég erőteljesen jelezte, h feküdjünk le. Úgy voltam vele, hogy ok, lefekszem vele, legalább nem leszek szűz, "nagykislány" leszek. Aztán végül inkább dobtam a srácot, és úgy döntöttem, várok a szerelemre és az első szexre is. 18 évesen ez el is jött, és megérte várni. Odafigyelt rám, felizgatott, és miután elment, szájjal kielégített, aztán összebújva filmeztünk. Sokkal jobb volt így, mintha csak szex alapon megdugnak, aztán viszlát. Felnőve majd ér elég ilyen élmény, akaratodon kívül is... De ha az első élményed ilyen jó, az mindig reményt adhat. Sokkal meghatározóbb az első szex emléke, mint gondolnád. Ne egy darab hús legyél már az elején.
2014. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Annak a srácnak, akiről írtam, nem csak egy darab hús lennék, mert odáig meg vissza van értem. Részemről pedig van vonzalom irányába, de szerelem sosem lesz, és ebbe szinte biztos vagyok. Szóval ez a helyzet.
2014. szept. 28. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!