Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apakomplexusom van. Miért? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusom van. Miért? ( 17/l )

Figyelt kérdés

Az utcán is szinte mindig csak a 30 és fölötti férfiakat nézem meg akár 55 éves korig is. Persze itt nem arról beszélek,hogy most kapcsolatot is akarnék,meg le is feküdnék velük. A férjemet idősebbnek képzelem el.Szűz vagyok, még nem csókolóztam soha,de NEM érzem úgy,mintha kimaradtam volna valamiből. Az apukámmal jó a kapcsolatom,velünk él, nem veszekszik egyikünkkel sem,csak nem vagyunk annyira " bensőséges" kapcsolatban. Chateltem már egyszer huszonéves fiúval,és többször is jóval idősebb férfiakkal,és egyértelműen ég és föld a kettő. Tetszik a komolyságuk,a szóhasználatuk,hogy megértőek,és nem azt írják,hogy: " Képcsere? Meg*ughatlak? ". Persze,tisztelet a kivételnek. Más is esetleg ebben a cipőben jár? Mert komolyan kezd aggasztani ez az " állapot".

17/L

Köszönöm szépen annak,aki segítő,hasznos,és nem lekezelő válaszokat ír!



2014. szept. 28. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Az nem lehet, hogy nincs is semmiféle komplexusod, csak simán az idősebb, érettebb férfiak jönnek be, és nem az éretlen nyálas kisfiúk?

30 éves meg azért annyira nem vészesen öreg ám!

2014. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Evergrey ***** válasza:
97%
Nem feltétlen apakomplexus ez. Csak az érettség számodra egy nagyon imponáló tulajdonság, és a veled egykorúakban ezt ritkán találod meg. Lehet, hogy érettebb gondolkodású vagy a korodnál. Azért persze így is légy óvatos, az idősebbek ügyesebben tudják megjátszani is magukat, azt mondani/írni, amit hallani/látni szeretnél.
2014. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszöm szépen,hogy nem néztek le! Jól esik. :)

Jó meglátás, de 50 évesek is sokszor simán bejönnek ám ..

Amellett,hogy komoly vagyok sok dologban ( főleg iskolában), nagyon bohókás is,és vidám. De a gondolkodásom komolynak tartom. Köszönöm,megfogadom,tapasztaltam már,sajnos. ;)

2014. szept. 28. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem feltétlenül apakomplexus. Vannak, akiknek egyszerűen az érettebb férfiak jönnek be. Jó, az 55 kicsit már számomra sok, de ha megnézed szüleid-nagyszüleid korosztályát, egyáltalán nem ritka a házastársak között akár 10 év korkülönbség sem. Egyik rokonom a családfánkat kutatja (ez a hobbija), és egyszer én is végignéztem az ősöket 1890-ig visszamelőleg. A legtöbbször átlag 5-10 év korkülönbség midnenkinél volt (volt, hogy 20 is), pedig akkoriban jellemzően nem 30-40 éves korukban házasodtak össze.
2014. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem apakomplexus. Ezt akkor mondhatnák, ha apa nélkül nősz fel, vagy rossz a kapcsolatotok, stb. De előtted volt egy normális apakép, így nincs okod máshol keresni. Egyszerűen az érett férfiakhoz vonzódsz. Ez nálam is így van. 20 éves vagyok, a jelenlegi partnerem 18 évvel idősebb nálam. Az előző 15-tel volt, az első barátom pedig 6-tal, de azt kevésnek is éreztem, nem értettük meg egymást, nekem ő túl gyerekes volt.
2014. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Ne aggasszon, én például nagyon örülnék egy 17 éves lány közeledésének. 36 vagyok. Na jó, nem holtomiglan kapcsolatra gondolok. :)
2014. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Szimpatikus vagy. Több ilyen lány kellene hogy legyen.
2014. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mindenkitől megkérdezed az utcán hány éves?:)
2014. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: nyilván nem kérdezi, de azért ne mondd, hogy az esetek 98%-ában nem lehet első ránézésre megsaccolni az emberek korát. Ha nem is pontosan, hogy ő 36 éves, de azt igen, hogy túl van a 30-on, ami számomra is egy határvonalat jelent. Alatta nem ismerkedem. Eddig sose derült ki egy 30 fölöttinek gondolt férfiról, hogy amúgy még csak 22...
2014. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!