Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Par hete udvarol nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par hete udvarol nekem egy 20eves srac?

Figyelt kérdés

Nemreg szakittunk a baratommal...azota udvarol nekem egy 20eves fiu..regota ismerem az apukajat/bar csak most derult ki szamomra h o a fia/

talalkoztunk is mar azota..nagyon aranyos volt..nagyon jol elbeszelgettunk..de viszont van egy rossz erzesem amiatt h csak arra kellenek neki..szerintetek?


2014. szept. 28. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz ha olyan az érzésed...

Akkor valószínű sokat, beszél arról.

De miért te mennyi idős vagy?

2014. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Umaku ***** válasza:
Lehet hogy igen lehet hogy nem. Milyennek ismered? És bízol-e bene? Egyártalán bejön?!! >.<
2014. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem beszeltunk meg arrol..

16vagyok..

deigazabol..lehet azert gondolom ezt mert 20eves nemtudon.xd amugy nagyon edes volt velem..megminden.

igen..bejon.

Meg nem annyira ismerem..

2014. szept. 28. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nyugi szerintem nem lesz baj ^^

Léteznek olyan pasik is akik tudnak igazán is szeretni :)


Első voltam ^^

2014. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma is talalkoztunk.

nagyon kedves volt meg udvarias..reg talalkoztam mar ilyen aranyos sraccal*-*.

igazabol..attol felek h majd a szuleim mit fognak szolni hozza

2014. szept. 29. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!