Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexet akar vagy nem feltétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexet akar vagy nem feltétlen?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinyolc évvel idősebb nálam. 14-15 éves voltam amikor megismertem csúnyán kihasznált egyértelmű volt hogy csak leakar fektetni nem feküdtem le vele meg is szakadt köztünk a kapcsolat. Most 19 éves vagyok és felkeresett engem ez a srác . Bocsánatot kért tőlem azért amit akkor 14 éves koromba úgy mond tett. Beszéltünk a szexről azt mondta h nem mondana nemetde nem szeretne engem kihasználni . Szeretné ha még találkoznánk
2014. szept. 28. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek szerint már te is szeretnél szexet tőle???
2014. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnéklefeküdni vele...

Úgy értem hogy CSAK szexet akar?

2014. szept. 28. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze még mindig szexelni akar, de ha megint úgy viselkedne akkor megint nuku pina.
2014. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szexet akar csak most más módszerrel akar rávenni :D
2014. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

De nem válaszoltatok arra a kéerésere, hogy vajon "CSAK szexet akar-e"...

Ez attól is függ ,hogy amikor beszélgettetek, akkor mi másról volt még szó köztetek, milyen arányban (mennyire volt központi téma a szex), és úgy összességében mennyire tepert ő...

2021. szept. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!