Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet bírni a magányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni a magányt?

Figyelt kérdés
Sose volt senkim. Egy lányba vagyok szerelmes de neki sem kellek. Sohasem bantok senkit de engem senkibnem akar.
2014. szept. 28. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.
2014. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ameddig bele nem pusztulsz...Egy idő után felemészt rendesen a magány,tapasztalatból tudom sajnos.Én sem tudom meddig bírom még,de már nem olyan sokáig...

23/F

2014. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ìgy van
2014. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én már 26 vagyok!
2014. szept. 28. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig.
2014. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

ha önmagaddal tisztában vagy, és ha nem utálod önmagad, akkor a magány nem negatív jelző! ha meg szemben állsz önmagaddal, akkor párosan sem lesz jobb.. akkor majd megfeledkezel magadról mert a másikra figyelsz.. és ha a másik elmegy (pl elutazik 2 hétre) akkor Te megőrülsz.. mert önmagaddal haragban vagy


ha jól megvagy magaddal, akkor ha nincsenek veled mások, nem egyedül vagy, hanem magaddal vagy, és ez könnyen húzható sokáig:)


Ui: ha önmagaddal rosszban vagy, akkor a párod sem fog sokáig elviselni... hisz neki meg veled kell lenni.. de még te sem tudsz veled lenni:O:D

2014. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem jó stratégia, ha először beleszeretsz valakibe, megteszel érte mindent, utána reménykedsz benne, hátha beléd szeret, eközben pedig a többi nővel nem foglalkozol.

Alap, hogy érezzetek vonzalmat egymás iránt. De rengeteg embert meg kell ismerned (egy-egy alkalommal 5-15 emberrel minimum ismerkedek). Kb 200 emberből talál valaki egyet, akivel kölcsönös lesz a vonzalom. Ehhez sokat ki kell mozdulni otthonról. Észre kell venni a lehetőségeket. Még azokat is, akik nem álomnő kategóriájúak (hozzájuk nem kell odamenni, de jó érzés egy-egy ilyen nap után, hogy ha akartam volna, akkor 1-2-5 nőt elhívhattam volna randizni).

2014. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!