Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy az első szerelemhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az első szerelemhez semmi sem fogható?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha komoly, hosszú kapcsolat volt és igazán szerette az ember a másikat, akkor Sosem fogja újra átélni mással olyan intenzíven, még akkor sem, ha az exet már egyáltalán nem tudná szeretni?

Nem tudom, mennyire volt érthető, de nem tudtam máshogy megfogalmazni. :)


2014. szept. 28. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy az első szerelmet nem felejtjük de lehet a többi is olyan jo
2014. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyne... Mivel először kerülsz ilyen állapotba, még szép hogy intenzívebb mint bármikor később... Viszont ez nem jelenti hogy a későbbiek rosszabbak lennének, mivel menet közben megváltoznak a nézetek, tapasztalatokat szerzel... Plusz nincs két ugyanolyan kapcsolat, semmi sem fog teljesen ugyan úgy megismétlődni mint korábban történt :)
2014. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

így leírva szép dolog


egy havercsajt nemrég dobta ki a pasija, mondván, hogy nem olyan, mint az előző barátnője.. hm.. milyen kis bókmester, igaz? fél év után.. de legalább nem a másik lány nevén szólította


ha az ember szerelmes, és ez kapcsolatban van, az jó, és jó emlékként vésődik be.. ezt elvenni nem szabad.. de valamiért vége volt az első kapcsolatnak is, nem? akkor annyira mégsem volt jó..

emlékszem a volt barátnőimre és mosolyt csalnak az arcomra.. de nem érdekel, szerelmes vagyok, méghozzá a páromba...

ha össze akarod hasonlítani a kapcsolataidat, már rég rossz az egész..

2014. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyiban igaz, hogy az semmi nem fogható hozzá, hogy egyik igazi nagy szerelemhez sem fogható semmi, ha több van az ember életében.

Annyiban nem igaz, hogy olyan intenzíven már nem élhetjük át mással.

Minden nagy szerelem felejthetetlen, egyedi és megismételhetetlen. De hogy melyiket éljük meg a legszebbnek, a legintenzívebbnek, a legjobbnak, stb., arra már nincs szabály. Lehet, hogy az elsőt, vagy a másodikat, vagy a harmadikat.

Engem például a második szerelmem érintett meg mélyebben.

2014. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
22.16-nak teljes mértékben igaza! nem kell túl drámaian felfogni az életet. így van! aki a párod jelenleg valószínűleg szerelmes vagy belé és senki nem érdekel ki volt előtte. oké volt meg minden. de ennyi..nyílván egyik sem volt az igazi. ha így lenne, nem lett volna vége egyiknek sem.. és az első szerelem? ugyanmár volt és kész vége van ennyi..nem ezen kell gondolkozni..h" sose ér véget" stb..ez akkora közhely és baromság szerintem. véget ér:D és ennyi szerelmes leszel egy sokkal jobb valakibe;)
2014. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!