Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 pasim és szeretném ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 pasim és szeretném ha nálunk aludna csak nemtom h apum megengedné-e. Hogy kérdezzem meg tőle?

Figyelt kérdés
2008. aug. 10. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hoigy már elég ideje együtt vagytok és úgy érzed szereted, ő is téged és szeretnéd ha ott aludhatna nálatok. legyél nagyon óvatos, ne kapd fel a vizet ha elsőre nemet mond vagy ilyesmi. Hány évesek vagytok?
2008. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudj h kb 1 hónapja vagyunk együtt.22 éves vok...23 leszek
2008. aug. 10. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha már 23 vagy akkor szerintem nyugodtan rákérdezhetsz... ilyen korban már bőven természetes lenne hogy ott alszik
2008. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

szerintem előtte tervezz valami közös programot a szüleiddel meg a barátoddal, hogy jobban megismerjék, megbízzanak benne,és hogy rámerjék bízni a szemükfényét;)

hidd el, ha valamit nem engednek, nem azért van, hogy téged idegesítsenek, hanem mert féltenek, és ezt egy bizonyos határig meg is lehet érteni....

mindenesetre sok sikert;)szerintem a közös program során megemlíthetnéd neki, hogy mi lenne ha ott aludna??

na ez csak egy ötlet volt;)

2008. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Szia apu nálunk aludhat a 'XY'?"
2008. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
képzeljétek nem engedte meg apukám h itt aludjon mert h még alig ismerem és mert fiatalabb nálam és felejtsem el.Mondtam a pasimnak h mi a helyzet és azt mondta h soha nem akar elveszíteni enegem és h akkor menjek én és az utamat is fizeti csak ne szakítsunk mert nagyon szeret és nem akar elveszíteni.Én is szeretem őt de ez olyan kellemetlen nekem...egyrészt apukám miatt,másrészt meg h mindig én mennék...nem is a pénzről van szó.Nemtom h mit csináljak
2008. aug. 11. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:
hány éves a barátod? "mert h még alig ismerem és mert fiatalabb nálam és felejtsem el." a mondta elsőrészén könnyü segíteni, ismered meg jobban>szóval ne akard még hogy ott aludjon, előbb csak járjon el hozzátok, ismerjék meg hogy milyen fiú is ő, és így talán a mondat másik végérről is megváltozik a vélemyényük.
2008. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
messze lakik tőlem,szóval távkapcs van köztünk sajnos 240km
2008. aug. 11. 19:23
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy ő 18 éves
2008. aug. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!