Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra a volt pasival?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, de volt 1-2 dolog, amiben nem egyeztek a nézeteink. 1 hónapja vagyunk külön, de minden nap találkozunk, szexelünk, tehát a különlét annyi, hogy nem számolunk el a napi dolgokkal. (nem csaljuk egymást, eddig együtt éltünk, most nem)

Ha voltak látszólag megoldhatatlan ellentétek, meg lehet-e oldani, ha nem tudunk egymás nélkül élni?



2014. szept. 29. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ti igazából még nem vagytok külön.

Vigyázz, hogy ne tartson meg "tartaléknak" (mondván nem vagytok már együtt, szabad, de jó lenne még összebújni).

A ti esetetekben simán összejönnék vele újra, de azzal számolj, hogy azok az ellentétek meg fognak maradni (hacsak nem tudjátok megoldani).

Egyébként azért nem javaslom, mert később még rosszabb lesz, ha újra szétmennétek, de neked kell érezned.

2014. szept. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első, máshol, hirdesd magad...

Második. Hát igen, úgy igazán nem vagyunk külön, csak szétköltöztünk. Az baj, hogy, én engednék az én dilimből, csak azt nem tudom, ő is engedne-e az övéből. Tudom, meg kell beszélni, de a duma más, mint a valóság.

A kérdés, hogy elég-e a szerelem?

2014. szept. 29. 00:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert nem olyan egetrengető problémák, amit ne lehetne kompromisszummal megoldani...
2014. szept. 29. 00:49
 4/4 anonim ***** válasza:

az a fenenagy gőg már megint, inkább rágjátok magatokat ahelyett hogy megbeszélnétek a dolgot

na menjetek aludni, mindjárt nyitnak az óvodák

2014. szept. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!