Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul a barátomtól?

Figyelt kérdés

A barátom felvetette, hogy ma találkozhatnánk az iskola után(neki nagyon sokáig vannak órái), viszont így csak egy órára, max másfélre. 17-ig érne rá.

A helyzet az, hogy én ma orvosnál leszek, 2-től háromig. Mondtam a barátomnak, hogy kb. a fél négyes, vagy négyes vonatot érem el, mehetnénk együtt hazafele(mert az orvos és a sulija is Pesten van, és közel lakunk egymáshoz). A válasza az volt, hogy Ő akkor már a vonaton lesz. (tehát hogy a városomban találkoznánk). De ennek semmi értelme, ha együtt jöhetünk haza az plusz fél óra. Ráadásul ő csak ötig ér rá, így ha én a 4-es vonattal megyek csak fél óránk lenne egymásra....nem értem, hogy miért nem jó az, ha egy vonattal megyünk haza, és akkor egy órát minimum együtt lehetnénk. Túlreagálom?


2014. szept. 29. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. És kérdezd meg ezt tőle, ahogy itt leírtad.
2014. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
... így van így kérdezd meg, s tedd hozzá, hogy nem lesz rajtad bugyi. Csodálkozni fogsz a hatáson. :D :D
2014. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na mi lett a vége a sztorinak??
2014. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!! :)

Ez a bugyis jó ötlet, akkor egyből ugrana! :D

Köszönöm az érdeklődést.:) A vége az lett, hogy közölte, hogy megvár, majd az utolsó pillanatban közölte, hogy mégse, csak a városomban, mert ott dolgozik az anyja és átkell adnia a lakáskulcsot mert dolga van még az anyjának. Szóval nem várt meg, viszont helyette hétig maradt..:D

2014. szept. 29. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Újra én... :D S ha már hétig maradt, akkor a bugyi is lekerült?? ;)
2014. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!