Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rövid hajú nők miért tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rövid hajú nők miért tetszenek kevésbé? És a hosszú hajú pasikat miért nem diszkriminálják úgy, mint a rövid hajú nőket?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez miért van. Én kifejezetten kedvelem a rövid hajú lányokat... :)
2014. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszenek a rövid hajúak:)
2014. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem már hányingerem van a hosszú haj mániától... Tetejébe hülye kérdésekkel bombáznak, főleg a pasik, csak, mert rövid a hajam.
2014. szept. 23. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
nyírd le kopaszra hülye p*csa,nem is fogsz kelleni rövid hajjal
2014. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. A hosszú hajú pasikat sokkal többen szólják meg, minde a rövid hajú nőket (bátyám kb naponta 2X kapta meg, hogy "vágasd már le!")

2.Ha egy arc szép, akkor nem tetszik kevésbé egy rövid hajú nő ( [link]

3.A hosszú haj a nőiesség egyik szimbóluma, ez ellen nem tudsz mit tenni.

4. Ha annyira zavar, akkor növeszd meg, vagy pedig vegyél be egy leszarom tablettát.

2014. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es! Látom, elég fogyatékos vagy. Nem szándékozom kopasz lenni, csak rövid a hajam.
2014. szept. 23. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy csak a trollkodásra ugrasz, a rendes választ, nem hogy megköszönnéd, de teljesen figyelmen kívül hagyod.
2014. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem se jön be a rövid haj egy lányon, de ilyen vállig érő rövidebb ha van lány, aki jól áll és vonzó, de valahogy a hosszú, egyenes hajú lányok izgatnak szexuálisan.
2014. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!