Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hülye hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye hogy ez borzasztóan zavar?

Figyelt kérdés
párommal 6 éve vagyunk együtt,amúgy minden jól működik de egy valami borzasztóan zavar.Én szőke vagyok és fehérbőrű párom meg teljesen odáig van a fekete hajú,latinos,egzotikus,különösen a néger nőkért.De olyan szinten hogy a szőkék meg a fehér bőrű lányok egyáltalán nem mozgatják meg a fantáziáját.Tudom hogy szeret meg 6 évvel ezelőtt mikor összejöttünk(21 éves vagyok)nyilván más volt az izlése de ez kicsit rosszul esik hogy az hozzám hasonló,én tipusú lányoktól kb rosszul van és pont az ellenkezőhöz vonzódik.Vagy csak én komplikálom túl?
2014. szept. 29. 22:27
 1/5 RRR ***** válasza:

tőled hány?

undorodik?

nem szeretkezik veled?


ha nem ,

akkor túl sokat agyalsz hülyeségeken!!!

ha igen ,akkor vége a dalnak

2014. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apám is a latinos-barna hajú nőkhöz vonzódott egész életében, mégis szőke hajú nőt vett el, és még mindig hála az égnek együtt vannak, szóval ne reagált túúl :)
2014. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
dehogy hányik tőlem,a szex is jó és nincs semmi baj csak ez amin néha sokat vitatkozunk:(
2014. szept. 29. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért vitatkozol vele? Nem csal meg és jó a kapcsolatotok, ne tedd tönkre az értelmetlen féltékenységeddel szerintem:-)
2014. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RRR ***** válasza:

ha minden ok

akkor az Isten szerelmére ne generálj már vitát,mert elkergeted a pasid!!!!!!!!!

2014. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!