Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek fuggvenyeben ti elmennete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek fuggvenyeben ti elmennetek abortuszra?

Figyelt kérdés

Az elobb olvastam a huszeves anyas kerdest.

Szoval en is husz vagyok anyagi korulmeny megvan a gyerek nevelesehez a kovetkezo a szituacio: az orvos azt mondta nem eshetek teherbe februarig (2014). Letelt az ido utana a baratom minden honapban elmondta hogx nem lenne gond ha terhes lennek o szeretne. Oke augusztusban terhes lettem ket hetig orult es most kitalalta hogy o megsem akarja. Nem tudom mit tegyek tisztaban vagyok vele hogy itt milyen kritikat fogok kapni szoval hajra. Mivel gyulolom az ilyen okbol kifolyo abortuszokat nyilvan nem vallaltam volna be spontan a gyereket...


2014. szept. 30. 00:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Te attol teszed függővé a gyereked eletet, hogy a faszid épp jo kedvében van-e?
2014. szept. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a választ komolyan :DDD Teljesen tőle függetlenül kérdeztem ez a döntést igazából nem befolyásolja, mint kívülálló véleményét kérdezem hogy mit tenne mérlegelve minden következményt:)
2014. szept. 30. 00:58
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Ilyen embernek én tuti nem szülnék. Egyértelműen totál éretlen, feleőtlen.


A minden hónapban elmondja hogy ő szeretne gyereket...hát hagy fordtísak. Nyugi, lazítsál már dugás közben bébi.

Sztem kb. ez volt a mögöttes tartalom.


Szerintem ne vállald be.

2014. szept. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 LazyJones ***** válasza:
70%

Neked kell tudni, hogy mit teszel, és nem másnak. Azt gondold végig, hogy:

1. egyedül is fel tudod és akarod nevelni? Mert leírás alapján az apára aligha számíthatsz.

2. fel vagy rá készülve, hogy számodra egy gyerekkel véget ér a fiatalkorod? Kisgyerek mellett nem lehet bulizni, piálgatni, eljárni esténként, kimaradozni, stb.

3. mivel kimozdulni nem nagyon lehet gyerek mellett, el tudod fogadni, és fel tudod dolgozni azt, ha esetleg a baráti köröd megritkul, vagy elfogy teljesen?

4. Tisztában vagy azzal, hogy ha a srác elhagy, az ismerkedési lehetőségeid drasztikusan csökkennek majd, és jó eséllyel lesznek konfliktusaid egy új kapcsolatban a gyerek miatt?

5. kicsit komolytalannak tűnhet, de nőknél ez is sokszor fontos: egy terhesség és egy szülés megváltoztatja az alakodat. El tudod fogadni, hogy pár hónap múlva a külsőd végérvényesen meg fog változni, és sosem fogsz már úgy kinézni utána, mint legszebb éveidben?


Szerintem ezeket gondold végig a döntés előtt, onnantól pedig ragaszkodj a magad igazához, bármit is döntesz! Ez a te életed, a te sorsod, a te felelősséged. Neked kell tudni, hogy mi mennyit ér, és mit vagy hajlandó feláldozni egy döntés következményeként!

2014. szept. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

én csak 1 okot tudok az abortusz mellett.

ha olyan alacsony lenne az életszínvonal,hogy abba felesleges még egy éhes száj,mert olyan szintű a nyomor.

nálad ilyen dolog nincs,sőt direkt készült a baba,ezért ebben az esetben nincsen rá okod.

amúgy akkor szokott még ilyen férfi reakció születni,amikor a férfi nincsen tisztában az egész anyagi vonzatával és a nő csak a teherbe esés után vázolja,hogy mennyibe is lesznek a vizsgálatok a szülés miegymás.

a férfi ezt meghallva rájön,hogy ezt anyagilag ő nem tudja finanszírozni és visszakozna,plusz csapdában is érzi magát amiért utólag van ez felvázolva neki és mert anyagi csőd közeli állapotba jutás réme fenyegeti,hála a magyar életszínvonalnak.

szóval nyugtasd meg,hogy te megoldod az orvosok,vizsgálatok pénzelését,így lekerül a hurok a nyakáról,megnyugszik és béke van.

aztán meg ha meglátja a kis lényt,akkor úgyis megad majd neki mindent.

2014. szept. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó de nem akarok semmi ilyesmit.

Én csak annyit akartam hogy szeressen ahogy én őt, mindennél jobban. Úgy gondolom, hogyha együtt vagy valakivel huzamosabb ideig mindig ki kell mellette állnod bármi történjék. Minden kapcsolatban vannak durvább hullámvölgyek de az hogy a másik otthagyja a szenvedő félt a francba, a lelkiösszeroppanás szélén szerintem nem jellemezhető. Régebben éreztem, hogy szeret az elmúlt két hétben egyáltalán nem. Nem az abortuszról van szó, de ha már ilyen döntés van eldöntőben a másik mellett kellene állni ha szeretjük nem? Ő is fiatal még így megértem a nézőpontját, de ő most katonásdit játszik és elmegy képzésre ez 4 hónapot jelent ebben a csodás időszakban és így mégnehezebb túltenni magam ezen hogy senki nem segít.

2014. szept. 30. 01:48
 7/20 A kérdező kommentje:
Bocsi/ utolsó előttinek írtam
2014. szept. 30. 01:48
 8/20 A kérdező kommentje:

Utolsó: Sajnos nem ez a helyzet:(


Nem dolgozik , megértem tanulni szeretne fiatal, tényleg megértem az álláspontját.


Itt hagyott egyedül ez a problémám, s beáll katonának ami azonnal nem ér rá később, amikor én annyi mindenről lemondtam érte (közte egy ingyenes 2 hónapos amerikai útról és egy külföldi munkáról), azt mondja nem tud megváltozni - ergo nem is akar, mert nem kellene túl sok dologban, csak annyiban hogy MELLETTEM ÁLLJON .... inkább a felelősségtől ijedt meg, de ha ebben nem támogat miben fog?:(

2014. szept. 30. 01:52
 9/20 anonim válasza:
69%

Őszintén sajnállak, komolyan mondom.


Nem tud megváltozni? Nem akar! Az aki egy ilyen helyzetben magára hagy egy NŐT akit elvileg SZERET egy patkány.


Katonaság? Ugggyan kérlek isten ments az ilyen hazafias emberektől akik a saját családjuk mellett nem állnak ki! Mondd meg a nevét és garantáltan nem fogják felvenni! Nekem ha egy barátom kerülne ilyen helyzetbe mellette állnék nem hogy a BARÁTNŐM! Elmebeteg...


Egy ilyen "férfihoz" nehogy hozzáláncold magad egy gyerekkel mert csak rosszabb lesz.


Tanulni akar? Tanuljon miután TÁMOGATOTT TÉGED az eset feldolgozásában azt persze tud? Katonának vonulni? De egy kis érzelmi támaszt nem tud nyújtani? Hihetetlen komolyan hogy ilyen emberek ÉLNEK! Nem az a kérdés lesz-e abortusz, hanem az, hogy semmilyen formában NEM támogat ez nem tudás kérdése hanem empátia és emberségé... persze ha megcsaltad és azért hagyott el más! Nem lesz talán többet oda felvétel? Nem tud várni ?:) Önző patkány!

Ezt férfiként írom mert felháborít amikor így tesznek tönkre emberi életeket, persze valakit nem visel meg az abortusz de láthatóan te nem ebbe a kategóriába tartozol s láthatóan még zereted is ezt a balfácánt amiért szintén nagyon sajnállak :(

2014. szept. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én ezek ellenére is vele szeretnék maradni, mert nagyon szeretem.
2014. szept. 30. 02:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!