Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan lányok akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik nem mutatják ki az érzéseiket?

Figyelt kérdés

Barátnőm állítása szerint ilyen, randi végén mondtam neki, hogy nem érzem mindig, hogy szeretne, aztán szétváltunk, és azonnal jött egy üzi, hogy "Remélem tudod, hogy nagyon szeretlek"... ez 1 hónapja volt.


2 hete is mondtam nem bízok benne, nem tudom miért. Erre "szeretlek"-kel válaszolt, és mondta neki is rosszul esik, de próbál változtatni. Nos nem látok nagy változást. Szeretleket régen sokszor mondtam üzenetben, és ő is, de nyár óta fokozatosan elritkult, mert ő nem mondta, én meg nem akartam. Viszont vannak olyan megjegyzései, hogy sokáig szeretne velem lenni stb.


Tényleg vannak ilyen lányok? 8 hónapos kapcsolat, első mindkettőnknek, petting is volt többször, 16 évesek vagyunk. (Az lehet ok, hogy nincs önbizalma, és azt gondolja túl jó vagyok mellé? De én szeretem!)


2014. szept. 30. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek (én is ilyen vagyok). Ne agódj ez miatt. Biztos szeret. :)
2014. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csabika1971 ***** válasza:
Persze és férfiakban is van ilyen. Esetében hogy eltud dönteni mi a helyzet ne azt hallgasd amit mond, hanem azt nézd mit csinál (mármint érted vagy az érdekedben). Ha semmit nem tudsz erre válaszolni, akkor nem szeret csak játszik veled (nagy valószínűséggel).
2014. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. A nyilvánvalót sose mondom, meg mivel nem vagyok empatikus időnként elfelejtem, hogy az emberek jobban a szívükre szokták venni a dolgokat mint én.
2014. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!