Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szűz jegyű férfiakra tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz jegyű férfiakra tényleg igaz, hogy maximalisták és minden apróságban megtalálják a hibát? Illetve igaz rájuk, hogy nem szeretnek kezdeményezni és nehezen mutatják ki az érzéseiket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem igaz, mert a horoszkóp egy nagy hülyeség.
2013. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20-éve tapasztalom,elhiheted. Igaz. - Viszont kitartóak és hűségesek,de sokszor jó lenne ha néha lazábban vennék az életet....
2013. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Neeeeee, te most komolyan a horoszkópra hagyatkozol. Én szűz jegyű vagyok és ismerek még 4 szeptemberi emberkét és egyikünkre sem igaz a leírtak.
2013. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én hiszek a horoszkópban, bár lány vagyok (én is szűz jegyű) de elég sok minden igaz a horoszkópból.
2013. márc. 3. 21:16
 5/17 anonim ***** válasza:
Nézd, ha az okosok pl anno a nyilas és a szűz horoszkópjegyeket fordított sorrendben közlik, akkor minden szűz és nyilas ember máshogy viselkedne? Kétlem.
2013. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
jó most belemehetünk abba, hogy a horoszkóp hülyeség vagy nem, (én hiszek benne, ha vki nem hisz benne az oké, elfogadom) de a lényeg, hogy inkább a kérdésemre szeretném a választ tudni.
2013. márc. 3. 21:20
 7/17 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Ajánlom figyelmedbe: [link]

2013. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A kérdésre a választ az ezotéria rovatban kaphatod meg, ugyanis ott vannak a "szakértők".
2013. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi a cikket olvastam annó:-) ÉN mondjuk még így is a szűz jegybe tartozom és meglep néha mennyire igaz az általános jellemzés.
2013. márc. 3. 21:23
 10/17 anonim ***** válasza:
egy szűz pasit ismerek és ő kifejezetten szeret kezdeményezni, a többi igaz
2013. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!