Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy a barátnőm így fogja fel ezt a szex és biztonság dolgot? Mit tegyek? Hogyan magyarázzam el neki?

Figyelt kérdés
Nem szeretné, hogy gumit használjunk szex közben, mert az neki nem jó, én meg erősködtem, hogy van olyan időszak, amikor muszáj, mert megnőhet a gyerek esélye, emiatt pedig összevesztünk.1 hete jöttünk össze, és most olyan időszaka volt, amikor nagyon kicsi az esélye, hogy teherbe eshet, ezért gumi nélkül szexeltünk. Viszont most van "érési" időszaka, viszont megsértődött azon, hogy gumit akartam használni és nem akartam kockáztatni a teherbe esés lehetőségét. Ő azt mondta, hogy több, mint 1 évig csinálta gumi nélkül és nem esett teherbe, így ezáltal úgy jön le neki a dolog, hogy én őt irányítani akarom és megmondani neki, mit hogyan csináljon... azt hiszi nem bízom meg benne. De ez nem bizalom kérdése, nem attól lesz valaki terhes, hogy megbízik-e a másikban, vagy nem... de ezt nem akarja megérteni sajnos. hogyan magyarázzam el neki?
2014. szept. 30. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Koronás idióta a barátnőd. Istenem, hogy lehet valaki ennyire...ennyire...minősíthetetlen...

Minek vagy vele? Mármint most komolyan. Képtelen felfogni egy ilyen dolog jelentősségét, később mi lesz? Pottyantja majd neked a nem kívánt kölyköket?

2014. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Add nekem, majd én szexelek a barátnőddel.
2014. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
1 hete jöttetek össze? Nem sokat vártok ezzel a témával.. Amúgy szerintem valami nincs rendben a csajnál..
2014. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy nem szeretne gyereket, de ha esetleg úgy alakulna a dolog, akkor nem vetetné el. Mert szerinte ha valaki szereti a másikat, akkor arra figyel, hogy most mi a jó neki és nem azzal foglalkozik, milyen rossz lenne később. Mert ha később rossz lesz, akkor is ott van mellette és szereti... de basszus, azért ez kicsit más.
2014. szept. 30. 16:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért nem szed tablettát akkor?
2014. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

" de ha esetleg úgy alakulna a dolog, akkor nem vetetné el."

Ez sajnos azt jelenti gyereket akar.

Ne közösülj vele, ha nem akarsz még gyereket.

És mindig-mindig használj gumit! A naptár módszer nem módszer.

2014. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja, ő tudja mikor lehet terhes, ne hogy már egy naptár mondja meg... ezzel az jön le neki, hogy nem bízom benne. de ezt nem ő szabályozza, mikor eshet teherbe és mikor nem. nagyon szeretem a lányt, de nem érti meg, hogy ott az esélye, hogy teherbe eshet ...
2014. szept. 30. 16:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a no ostoba, mint egy tanyer katica. Sajat erdekedben vagy gumival szexeljetek, vagy sehogy, mert aztan fizethetsz gyerektartast 18 evig...


En mondjuk otthagynam, ahogy van, de te tudod milyen eletet akarsz magadnak.

2014. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem az esze miatt szereted, igaz?
2014. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem azért, de tényleg nem egy naptár mondja meg.
2014. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!