Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyitsak a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyitsak a barátomnak?

Figyelt kérdés
Az elözö kapcsolata 2 évig tartott de a lány nagyon tönkre tette , fél ez miatt bennem is megbízni mert az előző barátnője többször is megcsalta.
2014. szept. 30. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit is kell bizonyítani?
2014. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem csalod meg őt te is, ez már magában bizonyítás!

Ha szeretik az embert, azt érezni lehet, bizonygatások nélkül is! ;)

2014. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja fél megcsalom én is . Hogyan hitessem el vele hogy ez nem így lesz ?
2014. szept. 30. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de az én barátom is ilyen volt.

Nagyon tönkre tette egy nő,nagyon nagyon csúnyán kivolt miatta. Egy ideig meg is értettem,hogy kevésbé tud megbízni bennem,vagy ilyesmi. Aztán már ott tartottunk,hogy én éreztem magam amiatt is kellemetlenül ha mertem közölni,hogy valami nem jó,változtassunk. Hallani sem akart ilyesmiről,mert hogy egy ekkora rossz élmény után neki gondmentes kapcsolat kellett.


Mai napig nem adok neki igazat! Eleve,nem jövök össze senkivel,ha nem vagyok érzelmileg túl egy ilyen dolgon. Oké,egy kicsit az ember óvatosabb,de nem várnám el a páromtól,hogy azért amiért a másik rosszat tett vele,amiről én nem tehetek,nekem kelljen bizonyítani. Nem várhatta volna el tőlem,hogy csak nyeljek,ha valami tényleg nem oké,csak azért,mert vele valaki elbánt.

2014. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idő kell hozzá és türelem. Meg fogja tanulni, hogy más vagy.
2014. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos van aki nem tanulja meg.. . . . .
2014. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!