Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza, barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza, barátomnak, nekem vagy mind a kettőnknek? Ilyenkor mit érdemes tenni? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a facebook a világ közepe, sőt, de 1,5 éves boldog kapcsolatom során ilyennel nem találkoztam, igaz mostanság vannak összezörrenéseink.

Röviden a történet: tegnap profilképet cseréltem, a barátommal együtt vagyunk rajta, az egyik nagyon jó férfi haverom, (csak haver már vagy 2-3 éve) 3 smiley-t kommentált: egy mosolygós fejet, egy szívet és egy puszit. Ezt belike-oltam és egy kacsintós fejjel válaszoltam. Erre a barátom mérges lett, mert egy szerelmes kép alá nem szokás egy más férfinak szívet írni és nekem így reagálni. Ráadásul szerinte sokan látják ezt. Pedig én egyszerűen egy szimpla baráti gesztusnak fogtam fel az egészet, hisz jó haverok vagyunk, és ő azt pedig nem érti meg, hogy én így reagáltam rá.

Kapcsolatunk harmonikus, boldog, hűséges, csak sajnos 200 km-es távolság van közöttünk, de így is szuperül működik a kapcsolat.

De ezt a reagálását most mire véljem? Tanácsokat szeretnék kérni.


Azóta írtam a haveromnak, hogy változtassa meg a kommentjét, én pedig egy szimpla smileyra cseréltem az enyémet.


(barátom 30, én 24 L)



2014. szept. 27. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van.
2014. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a facebook egy nagy szar,de a pasidnak is igaza van,ilyet főleg azon a szaron nem csinálunk,mert egy smileből azt szűrik le hogy van köztetek valami,főleg ha szivecske is volt ott

simán csak lájkolnia kellett volna,mert a szivecske az nem hinném hogy a pasidnak is szólt

lehet hogy neked csak egy haver,de fordítva már nem igy van

2014. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Téged is megértelek,és a barátodat is.Ekkora távolságnál másképp esnek dolgok.Lehet ha ott lenne a közeledben a barátod,csak mosolygott volna a haverod kommentjén.
2014. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a válaszát! :)


Azóta bocsánatot kért, hogy túl reagálta és én is elgondolkodtam a helyzeten és beláttam, hogy azért neki is igaza volt. (A történet előtt még érte őt egy-két negatív dolog, úgyhogy én még rátettem neki egy lapáttal, ezért is fakadt ki ennyire.)

2014. szept. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!