Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok 3 hónap után kiköltözne külföldre?

Figyelt kérdés
3 hónap járás után kiköltözne Britanniába és nem tudna hazajárni hetente,havonta se feltétlenül. Nem zsákbamacska. előre közölte és kapcsolat alatt is többször említve lenne. munka miatt menne természetesen és 2évről van szó nagyjából. a távkapcsolat nem igazán megoldható. a kérdés igazából arra irányul hogy így is belemennétek-e egy kapcsolatba ha tudjátok hogy tényleg rendes és nem kihasználás alapon fut a dolog
2014. szept. 30. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyen, nem olyan biztos. Ha nem tudok utánamenni, akkor igazából össze se jöttem volna vele.

Amúgy nem értem mi az hogy nem megoldható a távkapcsolat.

2014. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naná, költöznék én is vele azonnal!
2014. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az hogy nem hiszek a párkapcsolatokban mert nem mennek. nem találkozom a párommal heti pár alkalommal az SZÁMOMRA elviselhetetlen. nincs az összebújás.. elhiszem hogy minél tovább vársz annál jobb de nekem nem megy :)
2014. szept. 30. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy kényes ügy.Én nem hiszem h 2 évet arra szánnék h arra várjak akit még megismerni se volt időm.Jöjjön vissza 2 év múlva és kezdjen el udvarolni ha annyira kellek neki.Vagy kimennék vele.Ha volt szó arról h téged is kivisz és elintézi h legyen melod akkor egyértelmű h mennék vele.De ha ki se akar vinni akkor rá kell hagyni.
2014. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!