Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdenétek ezzel a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a barátommal. Minden rendben, imádjuk egymást. Eddig 10/8 alkalommal úgy mentünk bulizni vagy inni, hogy hívott engem is. Ám az egyik alkalommal, mikor nem voltam ott, az egyik haverja, hogy jó lenne ha kevesebbet hívna el. Azóta eltelt egy hónap, 4 hétvégéből 3-at velük töltött, hogy ne nyafogjon egyik sem, én is elmentem külön bulizni a lányokkal. Ám nagyon unom már hogy majdnem minden hétvégén nélkülem megy iszogatni, csak hogy bizonyítson a haverjainak.. Megkérdeztem tőle, mikor én is vele buliztam, zavartam e, azt mondta nem dehogy.. A haverjainak nincs barátnőjük, nem is úgy néznek ki, mint akik tervezik, úgyhogy nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Nem szeretném, ha különválasztaná ezentúl a barátokat a szerelemtől. Én 22 vagyok, ő 25. (a barátai is ez a korosztály)
2014. okt. 1. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt kezdeném a helyzettel, hogy elgondolkodnék azon, hogy valóban a bulizás körül kell-e forognia az életemnek, különösen 25 évesen.
2014. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha neki fontosabb az hogy a haverjainak tegyen eleget, ahelyett, hogy veled legye...persze ha nem szólsz neki, hogy ez így neked kellemetlen, akkor ugye fenn áll a néma gyereknek...kezdetű közmondás. Mondd neki, hogy ez így neked nagyon messze van a kósertől. Ha ezután nincs változás, akkor keress olyat aki többre tart. Persze az is érdemes megjegyezni, hogy ha el akarod magad mellől üldözni, a legjobb módszer, ha folyton a nyakán lógsz és nem engeded a haverjaival bulizni...meg kell találni az arany középutat.
2014. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy persze külön is kell lenni, barátokkal, de fontos hogy együtt is bulizzunk! Szóltam neki, azt mondta, lesz olyan alkalom, amikor én is ott lehetek, de azóta még nem volt. Most hétvégén lesz a Névnapja, azt mondta, elmegy a fiúkkal iszogatni ez alkalomból..
2014. okt. 1. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tuti kiakadnék rá..
2014. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Én meg 2-4 hetente nem iszogatni járok a haverokkal, hanem lőtérre :) Az asszony sosincs ott. Sőt a több napos lövésztalálkozókra sem hívom. Az az idő AZ ENYÉM! Azt szeretném egyedül eltölteni csak a barátokkal és hobbimmal.


Tömören: miért baj, hogy kicsit nélküled is kimozdul és iszogat? Az más kérdés, hogy minden hétvégén inni szerintem nem jó ötlet hosszú távon, plusz nem azért csinálja, hogy kissé kiengedjen, hanem azért, hogy haverjainak feleljen meg.

Ettől még nem látom az okát, hogy ki kéne akadni, hogy a fiúkkal tölt időt és semmi csaj.


(Ez ma már nem tudom hányadik kérdés ami semmi másról nem szól, mint amikor teljes női öntudattal elkezdjük jól beszabályozni a pasinkat, meg megmondani neki mikor mit tegyen mert nem úgy gondoljuk. Kezdem érteni miért teszik sorra lapátra a lányokat!)

2014. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
"amikor én is ott lehetek" LOL! De kedves, megengedi, hogy majd ott lehetsz? De drága. És mondd csak miért nem "kisgazdád"-nak hívod "barátod" helyett? (Na nem amolyan Torgyán féle kisgazdára gondoltam...)
2014. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez is egy amolyan "férfi dolog". Ezt a nők sosem értették és nem is értik. Ha ott vagy, akkor akaratlanul is többet foglalkozik veled, mert szeret, így kevesebbet tud a haverjaival foglalkozni. Miközben veled gondolom találkozik hétköznap is elég sokat, a haverjaival viszont többnyire ezeken a hétvégéken.
2014. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!