Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom most jön haza külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom most jön haza külföldi melobol, 5 honapja nem láttuk egymást! Mivel lephetném meg?

Figyelt kérdés
2008. aug. 10. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy otthoni romatikus vacsi, te szexi fehérneműben vagy iylesmi...:) Bor vagy pezsgő, kis romantikázás meg nagy beszélgetés. 5 hónap után mindketten jól éreznétek magatokat. Bár jó lenne tudni hány évesek vagytok, meg te a lány vagy e avgy a fiú?:)
2008. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi extrára nincs szükség. Egy vacsi jó ötlet, de ne ess túlzásba. Nagyon fog örülni annak, hogy végre láthat, és hozzád bújhat...
2008. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány,de már nem vagyunk tinik!28-30évesek vagyunk!Köszi a válaszokat!
2008. aug. 11. 06:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csináltam, hogy vettem 1pár szexi dolgot de erről később. Főztem neki fincsi vacsit a kedvencét nem kell hogy 5 fogás legyen meg olyan különleges csak szeresse, szóval hazajött elég fáradtan félhomályban elhúzott függönyökkel,gyertyákkal vártam. Nagyon izgultam de igyekezem nem görcsölni és elengedtem magam. Ruháról annyit hogy egy rövidebb vékony kis szoknya volt rajtam egy szexis vékony felső de nem lógott ki azért mindenem :) csak látszódott benne az alakom... :) és egy magasabb sarkú cipellő, kicsi smink nem durva, kibontott haj. Az extra annyi volt hogy vettem szexi harisnyakötöt és az volt rajtam. Odasétáltam mikor belépett a lakásba és nagyon-nagyon gyengéd voltam vele... Ölelés puszi, Elmeséltettem vele milyen volt stb, de ő nem nagyon akarta mondani inkább velem volt elfoglalva...:)mert mikor átölelt és megsimogatott észrevette hogy nincs rajtam bugyi, tetszett neki de én nem hagytam. Mondtam jöjjön vacsizni biztos éhes, elkezdtünk enni közben beszélgettünk hogy nagyon hiányzott és minden hogyan aztán ahogy ott tetem-vettem "véletlenül" leesett valami lehajoltam érte és már biztos lehetett benne hogy nincs rajtam bugyi és a harisnyakötőt is látta. Utána az ölébe ültem simogattam puszilgattam de nem engettem neki semmi olyat, csak én.. nagyon hiányzott már!! gyorsan megette még a kaját utána kihívtam az erkélyre már sötét volt átölelt meg minden picit romantikáztunk,nagyon hiányztunk egymásnak, de nem engedtem meg hogy oda lentre nyújon csak puszi+ ölelés :) Tök édes volt nagyon odavolt... :) halkan sóhajtoztam nyögtem picit simogattam a nyakam, a mellkasát ilyesmik, utána csókolóztunk, én elkezdtem vetkőzni, már nagyon hiányzott az érintése mondtam is neki, bementünk a hálószobába,lefektettem vetköztetés, simi stb a többi sethető.... ; P Megvolt őrülve rem hogy olyan gyegéd voltam és nagyon húztam, szuper volt!!

Remélem tudam segíteni, ügyesen! :)

Aztán várjuk az élménybeszámolót, tessék mesélni... :)

2008. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!