Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsokat, tapasztalatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék kérni, azoktól akik éltek távkapcsolatban. Milyen?

Figyelt kérdés

Nem évekre kell gondolni, mindössze 2 hónapra megyek el. Meg az országban is maradok. Csak sosem voltunk még távol egymástól ennyi időt. Nem a kapcsolat elején járunk, már 3 éve együtt vagyunk, 1 hetet kibírunk egymás nélkül, de utána már szoktunk egymásnak hiányozni. Én alapból kicsit érzelmesebb vagyok, szükségem van az ölelésére, csókjára stb. Így egy kicsit tartok attól, hogy nehezen fogom bírni. Akik éltek távkapcsolatban, még ha rövid időre is, mikre számítsak? Miket tanácsoltok? Tapasztalatok?


Köszönöm. 21L



2014. jún. 16. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a párommal ugyan úgy 3 éve vagyunk együtt. Nálunk az elején mikor fél évesek voltunk, párom 3 hónapot volt külföldön. Mi minden nap beszéltünk skype-on, meg amikor csak tudtunk. Ki lehet bírni de nehéz az tény. De nincs annál szebb pillanat mikor újra látod őt, 3 hónap után.
2014. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én két éve abban élek... Mivel idén fejztem be a gimit, a barátom Pesten van egyetemen, így maximum hétvégéken tudtunk találkozni, de nem mindig, mert sokszor nem is értünk rá egyszerűen... Szóval nagyon rossz volt, tényleg, de hozzá lehet szokni. Ott a skype, a chat, sms, telefon is, és két hónap az nem is olyan sok idő. :) Próbáld meg minél jobban lekötni magad, akkor kevésbé fogsz ezen agyalni. Ha tényleg szeretitek egymást, kifogjátok bírni, ahogy mi is kibírtuk!! :))
2014. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszönöm szépen :)


Általában mi is hétvégente találkozunk, ő már dolgozik, így hétköznap nem ér rá. Beszélni így is beszélünk minden nap.

Az agyalással nem lesz gond, ugyanis mindennap 12 órázni fogok. Örülök, ha lesz egy kis szabadidőm.

2014. jún. 16. 09:55
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:

tavaly 2,5 hónap, most 4


skype webcamszex, viber, stb

kirepül most 2 hétre, de így is nehéz

2014. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 év mindennapos együttlét után ment el messzire melózni...havonta 1 hétvégét vagy 2 havonta 1 hétvégét taliztunk 3 éven keresztül ... ki lehet bírni nagy nehezen. Mikor elmegy az a nap a legrosszabb de ha szeretitek egymást akkor kibírjátok...és legyen az előtted h csak 2 hónap ;) Lehet jót is fog tenni a kapcsolatotoknak ;) Megérzitek milyen a másik közelsége nélkül és lehet még erősebb lesz a dolog mint eddig volt..és az a nap mikor újra együtt lesztek na az lesz a nem semmi ;) Szokták is mondani h a távolság a kis lángot eloltja a nagyot még nagyobbá teszi és a tiétek feltételezem nagy ha már 3 éve együtt vagytok ..szóval fel a fejjel és kitartást! :)) 28/L
2014. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz ;) köszönöm!
2014. jún. 17. 09:16
 7/7 Lázár Gergely ***** válasza:
Négy éve vagyunk kapcsolatban, ennek nagy része távkapcsolat volt. Egy éve járunk jegyben. Távkapcsolatról van szó, nem magyar a párom. De sajnos benne találtam meg azt, aki kell nekem. Nehéz vele lenni, mert a fizikai kapcsolat nekem tényleg kell. Sokat kell a másikkal extrém dolgokról beszélni, a szexről is. Fontos a bizalom. Az az első. Valamint cél is legyen a kapcsolatban. Most az a cél, hogy elkezdjek az ő közelében munkát találni és utána rögtön jön a házasság.
2017. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!