Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevő legyek? (csak az válaszoljon akit tényleg érdekel aki csak kötekedni akár hagyja. Nincs hozzáhumorom)

Figyelt kérdés

Barátnőmnek megjött ezért még nehezebb vele szót érteni mint egyébként.

3 és fél éve vagyunk együtt

Régen a kapcsunk elején bejott egy másik lány de csak tetszett és egy hétig tartott nem történt semmi de a barátnőmnek elmondtam vagy rajött..

Tegnap nagyon csúnyán össze balheztunk ezen is meg azóta nem nagyon tud megbízni bennem pedig semmi oka nincs rá egyáltalán hűséges vagyok tényleg ereztetem vele h szeretem eérzi is szerintem.. De mégis belém kötött, hogy mást is szeretek meg szeretem a szép lányokat stb.

Hiába mondom neki mindig, hogy fejezze ezt be mert nincs oka feltekenykedni megbizhat bennemde nem eérdekli csak a magáét hajtja.. Nagyonszeretem ttényleg de kezd kicsit sok lenni.. Tavaly ilyenkor ugyanezért szakítottam de nem bírtuk egymás nélkül és 3 nap múlva osszejottunk.. Mit tudnék tenni? Nem akarok szakítani megint az imént azt mondta (megint balhezunk), hogy nincs sok virág vasarnapunk hátra.. Kutya macska kapcsolat... Segítsetek!! :(

Bocsi a helyesírási hibákért.


2014. okt. 1. 19:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Én 20/F Ő 24/L
2014. okt. 1. 19:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél a barátnődnek valami kedély javított, meg egy szép köves gyűrűt majd lenyugszik :)
2014. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szedess vele magneB6-ot.
2014. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megértelek, nálunk is hasonló a helyzet, de ő egy ilyen lány, így kell elfogadnod, ha nem megy, akkor hagyd (szerintem)...
2014. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elóre megmondom ennek nem lesz jó vége.Mivel nem hisz neked,ebből csak balhék lesznek.
2014. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le beszélgetni egy nagyot. Mond el neki mennyire fontos számodra és hogy csak is őt szereted, ha meg akartad volna csalni eddig is meg tehetted volna mégse tetted. Viszont egy kapcsolat bizalom nélkül nem sokat ér mert folyton vitázni fogtok. Mond meg neki hogy változtasson ezen mert neked se jó így hogy folyamatosan ezzel piszkál és gondolom nem is esik jól hogy nem bízik meg benned. Ha ezt nem tudja el fogadni akkor hagyjátok az egészet mert ez egyikőtöknek sem jó. Plusz elég érett lány már meg érthetné főleg ha nem is adsz rá okot hogy így viselkedjen.
2014. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondtam már mindent de nem akarja elhinni nagyon makacs :(
2014. okt. 1. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki el veszíthet ha tovább csinálja. Ha igazán szeret érezni fogja ennek a súlyát és azt is hogy már nem viccelsz.
2014. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!