Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van ilyen lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ilyen lehetetlen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal egy nagyon kicsike lakásban élünk, egy szoba, plusz ez az. A holmijaink nagy része a szobában van, és alig férünk, minden szekrényünk zsúfolásig tele van.


Új szekrényeket nem tudunk venni, jelenleg új lakásba sem tudunk költözni, de nem is csak ez a baj.


Páromnak szokása zsémbeskedni (harmincas évei elején jár még csak, ehhez nem túl fiatal még amúgy?). Igaz, hogy nekem szokásom néha úgy elpakolnia holmijainkat (enyémet is és övét is), hogy nem tudom öt perc alatt előkeríteni,de nem mindig én vagyok a bűnös az eltüntetésükben, viszont, mivel hajlamom van az eltüntetésre, folyton én vagyok előszedve, ha nem talál valamit. Pedig egyre sűrűbben fordul elő, hogy olyan helyről kerülnek elő a holmijai, ahová ő tette le azokat.


Tudom, hogy a pasik valahol az anyukájuk-féle gondoskodást várják el a párjuktól is. Csak nem úgy volna "normális", hogy ha már elvárja, hogy úgymond kiszolgáljam, akkor nem szól bele abba, hogy hogyan?


Ha valaki értem megtesz bármilyen szívességet, azért én hálás vagyok, nem pedig még le is harapom a fejét, ha nem úgy vannak a dolgok, ahogy én elképzeltem, nem? :(


Magáról nem gondoskodik, elvárja (sokszor anélkül, hogy szólna, mik az igényei)hogy én gondolkodjak róla, de abba meg beleköt, ha nem úgy csinálom, ahogy neki tetszik.ha megjegyzem, hogy ezt vagy azt ő is meg tudná csinálni, akkor meg meg van sértődve, és kelti bennem a bűntudatot, sokszor igazságtalanul.


Minden pasi ilyen? :(



2014. okt. 2. 08:04
 1/2 csabika1971 ***** válasza:
Remélem, hogy nem. Mert jelenleg még barátnőm sincs, mégis megtalálom mindenemet.
2014. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó lusta lehet,lassan etetni kell majd.

Én speciel önellátó vagyok,nincs kaja főzök.

Takarítok,ruhát teregetek.

Szóval ha nem tetszik valami megcsinálom magam,nem várok a másikra..

2014. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!