Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaze lehetetlen (kizárt)?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaze lehetetlen (kizárt)? -hogy valaha is legyen valami koztunk.

Figyelt kérdés
én 20 (fiu) vagyok o 25 (lány), van 2 gyerek + (új) barátja (nem az apjuk), régtol de nem annyira ismerem ot, de tetszik mert szép lány, 2-3 hete beszélgetunk néha-néha, de semmi olyat nem tettem vagy mondtam amibol azt gondolná hogy és "akarnám ot " vagy valami, mit gondoltok errol? Vélemyén, esetleg valami otlet, koszi! , korotokat és nemetek írjátok,20 F
2014. szept. 8. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
semmi sem lehetetlen...
2014. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kicsit nehezen értem a kérdés 1-2 pontját, de amit leírtál az több sebből is vérzik...

2 gyerekes 5 évvel idősebb anyától jobbra nem futja? ez az egyik, a másik pedig, hogy még barátja is van.. én iztos hagynám a pi*csába, nem könnyű normális férfit találni egy egyedülálló anyának két gyerekkel, ha talált valakit abba nem rondítanék bele


egyébként most még nem zavar a két gyerek, de te 20 évesen sajátot akarsz majd és abból csak a bonyodalmak lesznek hidd el, keress egy magadhoz valót.

2014. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!