Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni ha a párom még nem mutatott be az apukájának ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja vagyunk együtt a párommal, nagyon jól megvagyunk, boldog vagyok vele és ő is velem, minden nagyon jó. Én már bemutattam őt itthon, 2-szer is eljött már a szüleimhez. Azonban én még nem találkoztam az ő apukájával (az édesanyjával azért nem mert ő külföldön van). Mondta hogy mesélt már rólam neki és az apuka szokott is üdvözölni, de személyes találkozóra még nem került sor. Kb. 2 hete volt úgy hogy hétvégén elmegyünk hozzá, de akkor közbejött valami és azért nem jött össze. Azt hallottam, ha egy pasi nem mutat be a szüleinek, akkor nem is tervez komolyan. Viszont a párom többször is mondta, hogy nagyon szeret engem és komolyan tervez velem, én egy ajándék vagyok az életében. Most akkor mire gondoljak? 27/N
2014. okt. 2. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
3 hónap után? Nem vagy kicsit türelmetlen? Persze, komolyan tervez, de azért had ne rohanjon már ennyire, légy egy kicsit megértőbb! Vagy fél évesen már vegyen feleségül és jövő nyárra gyerek is legyen? Tudom, hogy 27 vagy és júj, de sietni kell, mert mi lesz akkor, de azért had kapjon már néhány hónapot még, míg eldönti, hogy milyen ember is vagy valójában! Türelem!!! N30
2014. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

jáj talán 27 éves létedre meg kéne kérdezni!


engem 2 hét után hazavitt, ez most számít?

2014. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen flegmán válaszolni?
2014. okt. 2. 11:10
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azért, mert fura, hogy 27 évesen azon aggódsz, hogy 3 hónap után nem mutatott be az apukájának.
2014. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 csabika1971 ***** válasza:
Szerintem még nem gáz. De nyugodtan vesd fel kb 1 hónap múlva ha magától még mindig nem mutatott be. Hogy téged zavar amiért ezt a család látogatást nem viszonozta. Ha ezt szóvá tetted és utána sem történik 1 hónap múlva semmi, akkor kezdhetsz aggódni, hogy valami gond van.
2014. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kapcsolatunk elejétől kezdve minden barátjának bemutatott, családjának csak hónapokkal később. Azóta együtt élünk, babánk is van, minden rendben.


Csak apukájánál nem vállal fel, vagy máshol sem?

2014. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nincs okod


felesleges ezen agyalni

majd fog ..

legkésőbb az esküvőn :-DDD

2014. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet ám, hogy fordítva van a dolog, és esetleg apukáját parázik bemutatni neked, még csak nem is komoly ok miatt, hanem mert mondjuk tele szájjal rág vagy böfög evés közben. Nyugi. :)
2014. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem egy hét után hazavitt, akkor 22 éves voltam. Nem épp vágytam rá ilyen hirtelen, de így alakult, azóta is imád az apukája, ja és azóta eltelt 5 év és összeházasodtunk.

Sztem ne aggódj ilyeneken, majd összejön, nem hinném, hogy emiatt ne gondolná komolyan veled a párod.

2014. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
3 hónap után nem kellene ezen aggódnod...mi 1éve vagyunk együtt és még mindig nem vitt haza az anyukájának bemutatni. Na nekem van okom aggódni! Neked meg nyugalom :)
2014. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!