Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapig jártam egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapig jártam egy lánnyal. Komolyan gondolom a mai napig is, szerelmes vagyok belé. Ő viszont nem érezte még szerelmesnek magát, így szakított. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
(2 hét után is szakított, de 2 napra rá átgondolta). Már 10 napja nem láttam, nem tudom elfeledni. Próbáljak személyes találkozót kérni vagy sem? Őrjítő a hiánya. F/22
2010. jan. 22. 03:55
 1/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el. tényleg.
2010. jan. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből nem lenne hosszó kapcsolat, keress mást,mert így csak kínzod magad, sok szép és rendes lány van a világban, biztos találsz majd egy olyat, aki tényleg szeret téged és te is szereted.Nem szabad feladni, most még rossz, a hiánya,de hidd el ha találsz jobbat,akkor majd elfelejted ezt a lányt.Gondolj arra, hogy legalább nem szereztél sok emléket róla és még az elején hagyott el, ami korrekt tőle, hogy nem húzta az agyadat.Lehet akkor azért ment vissz,mert úgy gondolta elhamarkodottan döntött,de aztán rájött, hogy mégsem lobban fel a láng, ami nem feltétlenül miattad van.Lehet neki mások az ideálok, vagy egyszerűen a kémia nem működött köztettek.NEm ő az igazi, felejtsd el.
2010. jan. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cimbi,lépj tovább teljesen megértem az érzéseid,ugyanez volt velem 1 hónap járás full szerelem a részemről az ő részéről szakítás,egyszerűen a mai nők nem adnak lehetőséget maguknak,1 hónap alat jócskán még meg sem ismered a másik felet,csak mindenki siet kapkod,a romantikus lényeket meg eltiporják.
2010. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Milyen igazad(tok) van! 1 hónap alatt még sok mindent nem is ismerünk a másikról, de akkor miért kell kapkodni, nem értem...

Egy bibi van, nekem Ő életem első komoly szerelme, és nem tudom elfelejteni még most se, mindig Ő jár a fejemben... Nem tudok mit csinálni, már teljesen depressziós lettem, nem érdekel semmi és senki és ez az érzés nem múlik 2 hét elteltével sem...

Ha ilyen csúnya vége lesz, akkor bárcsak soha ne ismertem volna meg...:(

2010. jan. 24. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!