Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mai fiatal társadalomban ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai fiatal társadalomban ciki ha egy férfinek komoly kapcsolata van és nem hűséges?

Figyelt kérdés

Manapság az a menő, ha egy pasi csajozik, alkalmi kapcsolatokat szerez, minél több nőt dönt meg, ezért ha egy férfi csak egy nővel van, az már lúzerség lenne, mert nem tud más nőt szerezni?!

Tényleg lenne ilyen gondolkodás mód a fiatal pasiknál?


2014. okt. 2. 22:23
 1/9 A kérdező kommentje:

*hűséges

(bocsi elírás volt)

2014. okt. 2. 22:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Komoly kapcsolatban legyen már az…
2014. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a médiában menő, ha félrekúrsz. Nagyon helyes, ha valaki komoly kapcsolatra törekszik és hűséges
2014. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. mondom, elírás volt
2014. okt. 2. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem. Sajnos pont az a "ciki", akinek állandó kapcsolata van és NEM hűséges.


Pl. az egyik legjobb barátomnak menyasszonya van, de mellette állandóan félrekefél (kb. egy tucat lánnyal volt, mióta megvan a menyasszonya).


Na, inkább olyan társadalomban élünk, ami álságos módon őt ítéli el. Sokkal kevésbé ítélnék el, ha nem csalná a barátnőjét.

2014. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

azokban ébredhet fel ilyesmi,akik megfelelési kényszeres lúzerek,legyenek akár sikeresek vagy sikertelenek.

egy felnőtt ember általában sza-rik arra,hogy ki mit gondol a dolgairól,ha félre kúr ha nem.

2014. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
az attól függ, hogy milyen a baráti köröd és a környezeted! egy bulizós-piálós-kábszerezős társaságban nyilván nem fogják zászlójukra írni a monogámia, hűség stb... szavakat, de azért akadnak a Föld nevű bolygón olyan fiatalok akik nem csak isznak-ba*sznak. szóval megint belefutottunk egy ku*rva nagy általánosításba mintha minden ember ugyanolyan volna...
2014. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem ciki ha komoly kapcsolatod van és hűséges vagy, sőt! ez kéne hogy legyen a legalapabb dolog.


szerintem a kavarás egy nagy nulla a kapcsolathoz képest. csak kavarni egyszerűbb, mint egy normális kapcsolatot felépíteni.

2014. okt. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igazan ertem a kerdest. En ilyet meg nem lattam hogy ciki lenne a huseges fiatal srac. Egyebkent szerintem ok is csak muszajbol csinaljak. A pasi az elso aki ha szerelmes es minden ok, nem nez mas nore. Persze ha nem szerelmes vagy gaz van naluk akkor mindegy mert ugyis felrelep...
2015. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!