Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mukodhet?

Figyelt kérdés
A baratommal, igaz meg csak 3 honaposak vagyunk, es meg eleg fiatalok, de minden nagyon jol mukodik, meg csak nem is veszekedunk. Mindkettonknek volt mar kb. 2 eves kapcsolata is, szoval az erettseg megvan rgy komoly kapcsolathoz. A jovot is egymassal kepzeljuk el. Es tenyleg komolyak a szandekok. Szerintetek a mai vilagban lehetseges meg az, hogy egy tiniszerelembol akar hazassag legyen?

2014. máj. 4. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs kizárva
2014. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez csak a 2 félen múlik. Én simán eltudom képzelni
2014. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
korotok?
2014. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16,17 :)
2014. máj. 4. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Apám kollégája óvoda óta szeretett egy lány és össze is házasodtak 0.o
2014. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

A kérdésben azt írtad, hogy három hónaposak vagytok, azóta 16-17 évessé nőttetek? Azta, az igen...


Egyébként elég kis esély van rá, de láttam már rá példát. A csaj most 21, már házasok, babát várnak, stb... :)

2014. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért elég meredek ilyen korban azt állítani, hogy érettek vagytok a kapcsolathoz. Most fejlődik a jellemetek, lehet épp olyan irányba hogy egy-két év múlva már nem fogjátok a másik személyiségét elégnek találni. Plusz a jövőtök is bizonytalan, hisz még előtettek áll az egyetem, munkahely, közel sem biztos hogy a jövőképetek azonos lesz. Akkor pedig megint fuccs.


Úgyhogy nem véletlen, hogy sacc per kábé a tinikapcsolatok 90%-a becsődöl, persze ott az 10%. Édesanyám 18 évesen ment apámhoz, ennek már több mint 30 éve, azóta is boldog házasságban élnek. Én 18 éves fejjel még nagyon nem keresem az igaz szerelmet, nem hiszem hogy ez az a kor amikor megtaláljuk. De próba, szerencse! Hajrá gyerekek!:)

2014. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat, a jovokepunk peldaul azonos, ugyan azt a szakmat tanuljuk, es kesobb is ebben szeretnenk elhelyezkedni mind a ketten..:)
2014. máj. 5. 12:55
 9/10 anonim válasza:

Kizárt dolog, mert nem tudom :D


Egyébként a mai világban akármi lehet

2014. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van egy ismerosom, aki bolcsiben osszekerult a mostani ferjevel, oviba, suliba is egyutt jartak, aztan egyetem utan ujra osszekerultek es 7 gyerekuk, kb. 30, 40 eve hazasok! Ugyhogy igen! Lehetseges! :)
2014. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!