Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell rendbe hozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell rendbe hozni egy elcseszett kapcsolatot, ha az egyik fél túl érzelmes, a másik meg sokszor érzéketlen?

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Alkalmazkodni kell egymáshoz! Mégpedig az érzelmesebb kicsit a srkára áll, az érzéketlenebb pedig meglágyul.
2014. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha az érzéketlen nem lágyul meg, mert azt állítja: ő ilyen. és ettől az érzelmes újra kitör mert nem bírja tovább?
2014. okt. 2. 23:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem érdemel meg. Ha te a szíved kiteszed neki, ő meg csak ennyit tud, akkor ...
2014. okt. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nem a szívem teszem ki, hanem kitörök érzelmileg. Fogalmam sincs mitévő legyek, kétségbe vagyok esve.
2014. okt. 2. 23:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a lány. Korod? Mióta vagytok együtt? Meg konkrét pl. is kéne min tudsz kiborulni és neki mi a reakciója. Úgy jobban átlátmám és talán tudnék tamácsot adni.
2014. okt. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az elején ez nem okozott gondot? Egyáltalán, akkor is fennállt?
2014. okt. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg pontosan, hogy sokszor érzéketlen?

Csúnyán beszél veled? Nem viszonozza a közeledésed, a szeretgetést, nem érzékelteti, hogy szeret?

Pontosíts kicsit.

2014. okt. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok, teljesen ki vagyok borulva. Holnap megírom a válaszokat a kérdésetekre. ha még érdekelni fog akkor bárkit is, de most képtelen vagyok értelmeset írni ezzel kapcsolatban...
2014. okt. 3. 00:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha azt állítja ő ilyen, akkor már ki is jelentette, hogy nem akar jobb kapcsolatot veled, és ne is számíts jobbra. Szerintem vannak,akik eleve ilyenek és ez nem hozzádvaló. Hosszútávon biztosan mindig hiányérzeted lesz.
2014. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagyd el, ha nem illetek össze, de ne várd el, hogy megváltozzon a kedvedért, főleg, ha mindig is ilyen volt.
2014. okt. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!