Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges, ha néha szabályos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, ha néha szabályos gyűlöletet érzek a pasim iránt?

Figyelt kérdés
nagyon kedvelem őt meg minden, de néha annyira ostobán viselkedik, hogy rendesen azt érzem, utálom őt és bántani akarom, fizikailag, lelkileg fájdalmat okozni neki. nem tart sokáig ez az érzés, de néha rámtelepedik. ez nagyon nem egészséges vagy más is van így néha?

2014. okt. 3. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Manapság kinél nincsen ilyen?

Aki szerzetesi életmódot folytat nála lehetséges,hogy nincsen de a modern szenny világban előfordul.

2014. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem beteges, de a nagy szerelem már valószínűleg elmúlt.
2014. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szubmisszív pasid van akkor ebből egy nagyon harmonikus kapcsolat is lehet még.
2014. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nagy szerelem nem is volt:D

még. lehet, nem is lesz, ha ilyeneket érzek

2014. okt. 3. 09:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Eleve rossz, ha szerelem nélkül jöttél vele össze. De hát h*lyének lenni állampolgári jogod. Csak viseld a következményeit.
2014. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 szerinted az emberek hány százaléka jön össze szerelemből a másikkal? hol élész te? ettől miért lennék hülye? tudod van olyan is, hogy ismerkedési szakasz meg a szerelem nem olyan, mi 1-2 hét után kialakul. ami igen, az olyan is.


mint már írtam, nagyon-nagyon kedvelem őt és az esetek nagy részében minden szuper, csak néha elkap ez az érzés.

2014. okt. 3. 09:55
 7/11 A kérdező kommentje:
miért lennék beképzelt, ezt mégis miből szűrted le?:D te se tudod, csak mondani akartál valamit. 20+ de ez nem függ össze a kérdésemmel, ha ahhoz nincs más hozzáfűznivalód, akkor csá.
2014. okt. 3. 10:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már így,de csak amikor nagyon aljasan viselkedett és kiérdemelte.
2014. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező mi a horoszkópod? Csak azért érdekel mert én is szoktam hasonlót érezni.
2014. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#10 vízöntő vagyok, de én nem hiszek az ilyesmiben


téged meg kedves okoskodó, jelentettelek, hogy témába nem vágó provokatív hozzászólásokat írsz, amint látom, az előzőt már törölték is, nyilván nem én vagyok érzelmileg egy 14 éves szintjén ezek szerint:)

2014. okt. 3. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!