Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy néha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy néha ilyen gyűlöletet érzek iránta?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyok együtt a barátommal. Sokszor, ha felidegesít, mert mondjuk egyszerűen nem képes beismerni, hogy igazam van, vagy megkérem valamire, ami például nekem is energiámba és időmbe telt, akkor azt ne tegye tönkre, vagy csak teljesítsük egymás apróbb kéréseit, és nemet mond, olyankor legszívesebben otthagynám de előtte jól pofán b..nám, annyira gyűlölöm olyankor, hogy szétszakadok belülről..

Normális ez? De utána másnap már nem, bár ez sokszor előjön hetente, úgy 3-4 alkalommal..

22L


2014. júl. 30. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem normális, valamint a folyamatosan elfojtott feszültség idővel csak még rosszabb lesz.
2014. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hetente 3-4 nap vita??

Az már elég gáz szerintem!

Nem sok jővője van a dolognak!

2014. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!