Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett a nő kibírhatatlan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett a nő kibírhatatlan?

Figyelt kérdés

Miért rombolja a felépített szép képet magáról? Melyik a valódi énje?Van egy nő akivel "ismerkedünk". Együtt vagyunk de még sem nyilvánosan mert nekem van egy barátnőm. 

Akivel szakítani akarok körülbelül egy hónap múlva. 

De ez a nő akiről szó van, nem érti meg. 1 hónapja tart ez a viszony, és azt mondta ő egyre és egyre jobban szeret. 

Eleinte még nem volt féltékeny és szinte mára már házsártos lett. 

Percenként ingadozik a hangulata, olyankor van hogy nem szól hozzám, de egy perc múlva puszit ad. 

Tudom, mert mondta hogy olyankor az jár a fejébe hogy nekem van még kapcsolatom, hogy én őt csak kihasználom, és csak etetem, és stb stb stb reggelig sorolhatnám 

Néha, sőt mostanában egyre többször előfordul hogy bánt. 

Régen voltam olyan helyzetben mint ő, vártam egy nőre akinek pasija volt, vártam és vártam de soha sem szakítottak, az előző nő csak játszott velem, most az új barátnő akiről szó van közölte hogy meg érdemeltem, amit az a másik nő tett, hisz én is ugyan azt teszem vele. Nagyon megbántott. 

Minden nagyon jó vele, de ez a viselkedése nagyon rossz. 

Magam sem tudtam eddig mit akartam, aztán őt akartam, most meg egyre rosszabb! 

Azt mondta ha akarnám őt dobnám a kapcsolatomat de nem fogja föl hogy nem egyszerű. 

Az autóm ami az enyém, az az ő nevén van, mert nekem van egy vállalkozásom ami nem túl egyszerű stb együtt lakunk nálunk, a szüleimmel. Neki itt a városban van a munkahelye ahol én lakom, ide nem tudna át járni és nagyon bonyolult sajnálom.


2014. okt. 3. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Télapó itt van :D
2014. okt. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hó a csuhája
2014. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező: a választ te magad is tudod.


Csak nem mondod ki.


A mostani csajod kényelmi állandó, aki elviseli, hogy anyáddal laksz, és úgynevezett vállalkozó vagy, ami a társadalom élő szövetének a legnyálkásabb férge az esetek többségében. Az ezzel együtt járó dolgokat, mint pl. egy autót a nevére íratsz, félrekúrsz, stb. mind elviseli.


Ehhez képest a másik már most bizonyította, hogy ennek a jó életnek vége lesz.


Azt a típusú időtöltést akarja végtelenítve látni, amit a szabadidőd javából nyújtasz most neki. A te szempontjaidat már most sem értékeli.


Később sem lesz jobb, tudjuk jól.


És most majd elmondod, hogy "de hát szeretem", meg "amúgy minden jó vele". Persze, valószínűleg az emberek 95%-a frankóbbnak tart egy olyan viszonyt, ahol az értékes szabadidőből (=mikor ki vagy pihenve, mikor nem vagy nyűgös, stb.) lopott romantika és a szex dominál.


Én a meglévő csajt tartanám meg, középtávon fokozatosan leépítve. A másik csajt meg kukáznám.

2014. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megértem az új csajt,mert ha ő kellene,akkor már rég szakítottál volna a régivel.Ehelyett ingadozol és keresed a hibákat,hogy miért nem jó már az új sem.Így nem is fogod megismerni,hiszen hárman vagytok,és nem ketten,ami a normális.
2014. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!