Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett most hirtelen ilyen féltékeny rám?

Figyelt kérdés

Exem és az új párja egy utcában lakik velem. Mivel mi már 5 éve szétmentünk, és ők 3 éve vannak együtt nem gondoltam hogy bármi konfliktus is lesz köztünk. De múlt héten az én jelenlegi párom és exem nője pont egy szórakozóhelyen voltak. A csaj odament a barátomhoz és engem mindennek lehordott, hogy mekkora egy k'rva vagyok, riszálom a s'ggem amikor megyek az utcán... és különben is szegény párját én lelkileg teljesen tönkrettem.

Nagyon meglepődtem amikor ezt az egészet másnap meghallottam, mert még sose beszéltem az exem nőjével, de eddig mindig köszöntünk egymásnak az utcán (exemmel is köszönünk egymásnak). Azt hallottam hogy most nem felhőtlen a kapcsolatuk, de nem értem nekem ehhez mi közöm, miért lett velem ilyen ellenséges?


2014. okt. 2. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Foglalkozz fontos dolgokkal..
2014. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!