Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve párkapcsolatban élő olvasók és hozzászólók, ti mit tennétek, ha kiderülne a párotokról, hogy megcsalt vagy éppen megcsal valakivel?

Figyelt kérdés

1. A teljes ledöbbenés után azonnal szakítanátok a párotokkal?


2. Számon kérnétek rajta, hogy miért történt, vagy ez már nem is érdekelne titeket?


3. Elhajítanátok több évet egy megcsalás miatt?


4. Meg tudnátok bocsátani?


2014. okt. 3. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Soha, semmilyen körülmények között még el sem gondolkodnék a folytatáson.
2014. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leülnék vele megbeszélni, hogy miért tette, mióta és hányszor? Ha 1x-i volt és én is ludas lennék, pl elhanyagoltam, akkor elgondolkodnék, és ha még szeretem valszeg adnék még egy esélyt a dolognak.
2014. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 - Nagyon kevés dolgon tudok meglepődni, ez nem tartozik közéjük, a szakítás pedig evidens, de nem azonnal.


2 - Számonkérés lenne az biztos, tekintve, hogy én a kapcsolatban mindig maximális fordulatszámmal pörgök, tehát az én részemről minden tőlem telhető meg van adva, szóval, akármilyen öntömjénezően hangzik, a hiba egész biztos nem bennem van.


3 - A botot szokás a kutyának, ennél azért humánusabb vagyok.


4 - Akkor meg tudnék, ha azért lépett volna félre, mert én nem adtam meg neki valamit, amit amúgy meg tudtam volna, csak éppen lusta voltam hozzá, persze ebben az esetben én is kérném az ő bocsánatát ugyan úgy.


A számon kérném és ha úgy találom, hogy az én oda nem figyelésem miatt csalt meg, akkor elgondolkodok a megbocsájtós részen, minden más esetben repülne ki, mint a macska, aki székelni megy.

2014. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Nem szakítanék, csak egyetlen esetben. Ha kiderülne, hogy beleszeretett másba, és azért tette... Nem tudnék együtt élni olyan férfival, aki másba szerelmes.


2. Tudni szeretném az okát. Ha az ok, hogy én nem adtam meg neki valamit, akkor ha nem viszolyognék a dologtól, én is igyekezném ezt belevinni a szexualitásunkba. Közben rosszul esne, hogy nem mondta el, mire vágyik...

Ha elhanyagolnám, levonnám a konzekvenciát, és odafigyelnék...


3. Egy megcsalás miatt, ha csak kaland volt, semmiképp nem dobnék el 21 évet... egy-két botlás belefér...

Persze ha minden héten fűvel-fával, akkor azért elgondolkodnék a továbbiakon.


4. Nem okozna problémát.

2014. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szakítanék, de természetesen számon kérném.
2014. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megköszönném neki, hogy még idejében, házasság és gyerekek előtt bebizonyította, hogy mekkora egy patkány, és hogy ezzel megadta a lehetőséget arra, hogy egy arra érdemes férfivel legyen egy boldog életem. Csak ennyit mondanék, semmi mást.
2014. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!