Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz, hogy szép a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy szép a széppel járjon, ronda a rondával?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy nagyon felszínes dolog, de sajnos nagyon sok helyen ezt látom, hogy egy nem éppen bomba, de csinos lánynak sincs nagyon esélye a "szépeknél", de a lányok még talán durvábban ítélkeznek.

2014. okt. 3. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem így kéne lennie, de nem ezt látom. A magyarázatod meg sztem értelmetlen.
2014. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

A szépség relatív... aki nekem szép, az a másiknak csúnya...


A hormonoknak meg pláne nem lehet parancsolni. :D


És ha egy mindenki által jónak tartott pasi beleszeret valakibe, akit ő szépnek lát, de a szép lányok csúnyának? Akkor ne jöjjön össze vele, csak mert a társadalom nem ezt várja el?


Könyörgöm, nem a középkorban élünk!

2014. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
39%
Nem igaz.Rusnya lány kaphat jó pasit,rusnya fiú rusnya csajt sem.Én ronda srác vagyok és még az olyan ocsmány csajok is kinevetnek,megszólnak,akiknek zacskó kellene a fejükre.Aztán megnéztem fb-n az adatlapjukat és egész jóképű barátjuk van.Ez az élet.Csajnak lenni ezerszer jobb ilyen szempontból is manapság.
2014. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
*Utsó mondat: a lányom még jobban a külső alapján ítélik meg a fiúkat.
2014. okt. 3. 20:27
 5/15 anonim ***** válasza:

A szépség és a rondaság is relatív fogalom. Kinek mi a szép és mi a ronda.

Mellesleg Láttam már olyan férfit aki olyan helyes volt, hogy az ember le sem tudta venni a szemét róla, a felesége mégsem volt egy manöken alkatú szépség..

Ahogy láttam már gyönyörű nőt, aki kimondottan csúnya férj mellett volt boldog..

2014. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

És ha valaki csúnyának született, akkor már ne legyen ízlése sem? Akkor érje be csúnyával? Nem tetszhet neki egy szép nő?


Női fejjel: én például nem szeretem a szép férfiakat, nekem az olyan hamis...


Egy férfi legyen férfias, karakteres... de ne szép!


És akkor is így gondolnám, ha szép lennék. :D

2014. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kiuhe, és mi van olyankor, amikor helyes csávók csúnya lányokkal jönnek össze? Ilyen is van. (Igaz, ez valamivel ritkább).
2014. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenki azzal járjon, akit szeret, ozt kész!:D
2014. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Hát ha nem akarsz azon görcsölni ,h ki mit gondol abarátod v. barátnődről akkor szép a széppel csúnya a csúnya a csúnyával, igen.
2014. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*márhogy akivel kölcsönös:)
2014. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!