Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha nem nagyon mozdulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha nem nagyon mozdulok ki itthonról, és depressziós vagyok sosem lesz egy fiúm sem?

Figyelt kérdés
Voltak kapcsolataim, amik rövid ideig tartottak. De már hogy 3-adjára ismét csalódtam, még rosszabb lett a kedvem, már kedvem sincs kimozdulni itthonról. Ráadásul még szexuális kapcsolatom sem volt egy fiúval sem. Sokat gondolok arra milyen jó volna meghalni úgy se hiányoznék senkinek. Nem a privát levelek miatt írtam ki a kérdést. L/22
2014. szept. 22. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hat ha nem mozdulsz ki akkor nem is lesz. De ne legyel depis. :) Nezd az eletet pozitivan. :)

Remelem sikerul kitornod! ;) :D

Szurkolok. :)

2014. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
tudom könnyű mondani, de pozitívan kell hozzá állni. sajnos eddig nem a megfelelő emberrel keveredtél össze, de ne add fel, nem kell görcsösen erőltetni, össze jön az mikor ott lesz az ideje.. ja és ne gubózz be, annál rosszabb. menj a barátnőkkel szórakozni, sétálni, akármi, csak ne gondolkozz a hülyeségeken...
2014. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a "meghalós" érzés csak hullámvölgy:) egyébként én sem szeretek kimozdulni, de erre ott a netes ismerkedés, tudom hogy hülyén hangzik és igaz hogy sokszor csalódás a vége, de sikerülhet:) az hogy 22 évesen szűz vagy, pedig inkább előny mint hátrány( vagyis nálam az )
2014. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
ne depizz, nem szeretjük, hogy folyton fel akarunk vidítani, és te tovább depizel
2014. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyen dolgokon gondolkozol agyalsz akkor elég könnyen depressziós lehetsz, vagy leszel. Ezeket a dolgokat próbáld meg félre tenni.


Tanulsz még vagy dolgozol ?

Ott is lehet ismerkedni párt találni, addig sem vagy otthon egyedül.


"Sokat gondolok arra milyen jó volna meghalni úgy se hiányoznék senkinek."


Ez az első lépés a depresszió felé.

2014. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nekem nincsen egy barátnőm sem. De azzal se érek el sok mindent ha kimozdulok itthonról.
2014. szept. 22. 15:38
 7/14 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Neten még így is tudsz ismerkedni.

Viszont abból,hogy ezt kiírtad,arra következtetek,hogy szeretnél változást,szóval először is szedd kicsit össze magadat.

Bár tény,hogy ezt k..rva könnyű kimondani,de amúgy rohadt nehéz megcsinálni.

2014. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most nem tanulok, és nem dolgozok. De nem lustaságból.
2014. szept. 22. 15:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ismerkedni új emberekkel, köztük találhatsz barátot, barátnőt is.


Hobbid van ? Mivel töltöd napjaid ?

2014. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát olyan dolgokat csinálok, amiket csak itthon lehet.
2014. szept. 22. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!